استارت‌آپ‌ها خرید روزانه شما را آنلاین انجام می‌دهند

یکی از استارت‌آپ‌ها موفق به طراحی سایتی شده است که در آن می‌توانید خرید‌های روزانه خود را تنها با چند کلیک انجام دهید.

استارت‌آپ‌ها خرید روزانه شما را آنلاین انجام می‌دهندبه گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اختراعات روزمره جوانان نخبه در شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین طرح‌های مبتنی‌بر دانش است که رشد و پیشرفت کشور را رقم می‌زند.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات ساخته شده در این شرکت‌ها و همچنین طرح‌های استارت‌آپی بپردازد.

هر خانواده‌ای در طول روز نیازهای متفاوتی دارند که  یکی از مهم ترین این نیازها شامل  خریداری کردن مواد غذایی است که  امروز برای رفع نیازهای خانواده های پرمشغله شهرنشین، یکی از استارت‌آپ‌ها موفق به طراحی و راه‌اندازی سامانه‌ای شده است که به کمک آن می‌توانید ترافیک را دور بزنید و تنها با چند کلیک ساده به صورت آنلاین محصولات و مواد غذایی موردنیاز خود را بخرید.

زمان خود را صرف خرید مواد غذایی نکنید

این استارت‌آپ با هدف کمک به مردم راه‌اندازی شده است و در آن می‌توان مواد غذایی، میوه‌ها و سبزیجات درجه یک را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کرد.

این تیم استارت‌آپی می‌گویند برای آنکه افراد وقت خود را صرف موضوعات مهم و اصلی‌تری مانند گذراندن اوقات خوش با خانواده، فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی و تمرکز بر روی کار خود  کنند، این استارت‌آپ را راه‌اندازی کرده‌اند.

در حال حاضر این استارت‌آپ هر روز صبح و میوه و سبزیجات تازه را از تولید‌کنندگان اصلی خریداری می‌کنند و آنها را به دست مشتریان خود می‌رسانند.

منبع :

روزمهر اکبری