گام اول را مطمئن بردارید

باید در نظر داشت که تابستان بازه‌ی زمانی کوتاهی است و باید مدیریت برنامه داشت تا در حداقل زمان بهترین نتیجه را گرفت.

گام اول را مطمئن بردارید

وقتی پایه و اساس کاری درست و پی‌ریزی اولیه‌ی آن صحیح باشد می‌توان به نتیجه‌ی مطلوب رسید. موضوع اصلی این است که برای این پی‌ریزی چه اطلاعاتی باید داشت و چه‌کار باید کرد؟

افراد موفق موقعیت‌ها را شناسایی و از آن‌ها بهترین و بیش‌ترین استفاده را می‌برند. تابستان فرصتی است که افراد باهوش با تکیه بر منطق صحیح، تعادل در درس خواندن را انتخاب می‌کنند. یکی از اصلی‌ترین این منطق‌ها پیشی گرفتن و تثبیت شرایط خود است.

باید در نظر داشت که تابستان بازه‌ی زمانی کوتاهی است و باید مدیریت برنامه داشت تا در حداقل زمان بهترین نتیجه را گرفت. گام اول در برنامه‌ریزی تحصیلی برای تابستان، داشتن شناخت از وضعیت فعلی است؛ یعنی بدانیم در کجای راه هستیم و برای پیشرفت به چه چیزهایی نیاز داریم.

منطق آزمون تعیین سطح نیز بر این اصل استوار است. دانش‌آموز با شرکت در آزمون تعیین سطح، دید کلی از گذشته و یادگیری‌های واقعی‌اش پیدا می‌کند و می‌تواند بر اساس داشته‌ها برای آینده برنامه‌ی اصولی طراحی کند. اگر معیارها واقعی باشند، برنامه و راهکارها قدرت اجرایی خواهند داشت و رسیدن به دستاوردها ممکن خواهد شد.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24