در تابستان چه‌قدر و چگونه درس بخوانیم؟

«برای سال تحصیلی بعد بهتر درس می‌خوانم!»این جمله‌ای است که برخی از ما هنگام دریافت کارنامه، حتی با گرفتن نمره‌ی خیلی خوب، با خود می‌گوییم.

در تابستان چه‌قدر و چگونه درس بخوانیم؟

«برای سال تحصیلی بعد بهتر درس می‌خوانم!»این جمله‌ای است که برخی از ما هنگام دریافت کارنامه، حتی با گرفتن نمره‌‌ی ‌خیلی خوب، با خود می‌گوییم. همه‌ی ما دوست داریم دانش‌آموز بهتری باشیم یا بیش‌تر درس بخوانیم؛ اما باید برای بهتر بودنباید راه آن‌ را هم پیدا کنیم.

یک پیشنهاد خوب!

تابستانبهترین زمان برای برتر بودن است. فقطکمیدر تابستان درس بخوانید. فاصله‌ی بین هر دو آزمون، 14 روز است. به شما کتاب تابستان را توصیه می‌کنم. شما در تابستان 5 آزمون خواهید داشت و کتاب تابستان نیز 5 بخش دارد که هر بخش علاوه بر درس‌نامه شامل 90 سؤال است. به نظر شما حل 90 سؤال در 14 روز چه‌قدر وقت می‌گیرد؟ اگرهرسؤال4 دقیقهزمان ببرد، با360دقیقهیعنی حداکثر6ساعتمی‌توانید کل سؤالات را حل کنید؛ یعنی حتی اگر جمعه‌ها را هم تعطیل کنید، حتماً همه‌ی ما روزی نیم‌ساعت برای درس خواندن وقت داریم.

شاید بپرسید این ‌کار چه کمکی به برتر بودن در طول سال تحصیلی می‌کند. نیمی از سؤالاتی که در طول این دو هفته می‌خوانید مربوط بهمباحث نگاهبهآینده،یعنی درس‌های سال پیش روست که همراه با درس‌نامه‌یمفصل در این کتاب آمده است و سؤالات آزمون‌های تابستان هم در راستای سؤالات همین کتاب هستند. پس یک تیر و دو نشان! اول این‌که در آزمون‌های تابستان شرکت می‌کنید و با این کتاب می‌توانید تراز خوبی کسب کنید؛ دوم این‌که درس‌های اصلی‌ را در حد قابل قبولی پیش‌خوانی می‌کنید و زمانی که اغلب دانش‌آموزان مشغول تفریح هستند، دانش خود را دخیره خواهید کرد و سال تحصیلی را با اندوخته‌ی خوبی شروع می‌کنید.

دوست خوبم! سوار اتوبوس کتاب تابستان شو تا از هم‌کلاسی‌هایت سبقت بگیری.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24