تابستان و کتاب‌های زرد

سؤالات ضمیمه در آزمون‌های تابستان نیز باعث جدیت دانش‌آموزان در حل این سؤالات خواهد بود و آسودگی ذهنی را در پروژه‌های بعدی برای دانش‌آموزان فراهم می‌آورد.

تابستان و کتاب‌های زرد

کتاب‌های زرد اختصاصی و عمومی شامل کنکور‌های سراسری سال‌های اخیر است و جزء کتاب‌های جمع‌بندی مخصوصاً در ماه‌های آخر کنکور به حساب می‌آید؛ بنابراین بهترین منبع برای روش سه روز یک‌بار است؛ ولی نکته‌ی حائز اهمیت این است که چرا این کتاب‌ها در تابستان به دانش‌آموزان پیشنهاد می‌شود و در برنامه‌ی راهبردی نیز به آن اشاره شده است؟

قبل از هر کاری تهیه‌ی نقشه‌ی راه و آشنایی با پیچ‌وخم‌های مسیر بسیار مفید و سودمند خواهد بود؛ ازاین‌رو دانش‌آموز کنکوری برای این‌که در روند مطالعاتی خود در سال آخر بهترین شیوه را انتخاب کند و این آگاهی را داشته باشد که چه قسمت‌هایی از مطالب کتاب بیش‌ترین اهمیت را دارند باید با تیپ‌ها و شکل‌های مختلف سؤالات کنکور آشنا باشد. کتاب زرد در ابتدای مطالعه‌ در تابستان به دانش‌آموز پیشنهاد می‌شود تا با تیپ‌های سؤالات تستی آشنا شود. در این مرحله حل کامل تست‌ها هدف نیست، بلکه هدف، آشنایی با الگوریتم‌های حل سؤالات و سلیقه‌ی طراحان کنکور و بودجه‌بندی سؤال است.

سؤالات ضمیمه در آزمون‌های تابستان نیز باعث جدیت دانش‌آموزان در حل این سؤالات خواهد بود و آسودگی ذهنی را در پروژه‌های بعدی برای دانش‌آموزان فراهم می‌آورد.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24