انگلیس 6- پاناما 1؛ سه شیرهای مدعی

سه شیرها با نمایشی فوق‌العاده موفق شدند دومین پیروزی در جام جهانی را با برد پُر گل مقابل پاناما جشن بگیرند.

انگلیس 6- پاناما 1؛ سه شیرهای مدعی

سه شیرها با نمایشی فوق‌العاده موفق شدند دومین پیروزی در جام جهانی را با برد پُر گل مقابل پاناما جشن بگیرند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس نزدیک بود نخستین بازی جام جهانی روسیه را با تساوی یک بر یک مقابل تونس تمام کند که گلزنی هری کین آنها را به سه امتیاز مهم رساند تا اکنون در آستانه صعود از گروه G قرار بگیرند؛ با توجه به برد روز گذشته بلژیک برابر تونس و 6 امتیازی شدن این تیم، انگلیس هم که به مصاف پاناما رفته می‌تواند با کسب دومین برد، جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی را بگیرد و در آخرین مسابقه دور گروهی جدال سرگروهی را برابر شیاطین سرخ برگزار کند و به نظر می‌رسد کار چندان سختی هم امروز برابر پانامایی که نخستین جام جهانی خود را تجربه می‌کند، نداشته باشد.


بهترین بازیکن


هری کین که در نخستین بازی انگلیس دو گل برتری تیمش برابر تونس را به ثمر رسانده بود، امروز هم مقابل پاناما عملکرد فوق‌العاده‌ای ارائه کرد و توانست هت‌تریک کند و در صدر جدول گلزنان جام جهانی قرار بگیرد و علاوه بر آن یک پنالتی هم بگیرد تا بیشترین نقش را در برتری 6 بر یک تیمش داشته باشد.

 

در حاشیه


* انگلیس با یک تغییر نسبت به بازی اخیرش مقابل تونس امروز برابر پاناما قرار گرفته که لوفتوس چیک را جایگزین دله آلی مصدوم کرده ولی پاناما هیچ تغییری در 11 نفر اصلی خود نداشته است.

* آرماندو کوپر که صدمین بازی ملی خود را برای پاناما انجام می‌دهد، با اخطاری که در دقیقه 11 دریافت کرد دو کارته شد تا آخرین مسابقه مرحله گروهی جام جهانی برابر تونس را از دست بدهد.


منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24