ثبت نام کلاس هفتمی‌ها در مدارس شاهد تا 14 تیرماه ادامه دارد

ثبت نام دانش‌آموزان مدارس شاهد برای ورود به پایه اول مقطع متوسطه اول (کلاس هفتم) که از اول تیر آغاز شده است تا 14 تیرماه ادامه خواهد داشت.

ثبت نام کلاس هفتمی‌ها در مدارس شاهد تا 14 تیرماه ادامه دارد

 ثبت‌ نام دانش‌آموزان مدارس شاهد برای ورود به پایه اول مقطع متوسطه اول (کلاس هفتم) که از اول تیر آغاز شده است تا ۱۴ تیرماه ادامه خواهد داشت.

ثبت‌نام دانش‌آموزان ورودی پایه اول دوره متوسطه اول (هفتم) از اول تیرماه از طریق سامانه جامع امور شاهد و ایثارگران به نشانی http://saja.medu.ir آغاز شده و تا چهاردهم تیرماه به اتمام می‌رسد. پس از آن ۱۶ تیرماه پیامکی برای پذیرفته شدگان مرحله اول ارسال و از ۱۷ تا ۲۷ تیر ماه مرحله بررسی و تایید مدارک انجام و از ۲۸ تیر تا سوم مرداد ثبت نام قطعی آن‌ها صورت می‌گیرد.

شهریه دریافتی مدارس نیز نسبت به سال گذشته مشمول افزایش ۱۰ درصدی شده است و در دوره متوسطه اول بر حسب شرایط بومی و منطقه‌ای استان‌ها بین ۴۴۰ تا ۷۳۰ هزار تومان خواهد بود.

بر اساس دستورالعمل ثبت نام مدارس برای ورودی پایه هفتم مدارس شاهد، آن دسته از دانش‌آموزان پایه ششم که در یک درس مقیاس «خوب» و مابقی «خیلی خوب» را در خردادماه کسب کرده‌اند می‌توانند در پایه هفتم در سامانه سجا ثبت‌نام کنند.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24