افزایش کیفیت و کمیت در بورسیه هاى شبستر

یوسف حاتمی گفت: در ابتدا حدود 20 نفر را تحت پوشش داشتیم و با گذشت 7سال، اکنون حدود 82 نفر بورسیه داریم که از این تعداد حدود 30 نفر روستایی هستند.

افزایش کیفیت و کمیت در بورسیه هاى شبستر

یوسف حاتمی گفت: در ابتدا حدود 20 نفر را تحت پوشش داشتیم و با گذشت 7سال، اکنون حدود 82 نفر بورسیه داریم که از این تعداد حدود 30 نفر روستایی هستند. 


مسئول نمایندگی شبستر افزود: در ابتدا بر این باور بودیم که در بورسیه دانش آموزان، عملکرد موفقی نخواهیم داشت ولی منطبق با اهداف بورسیه بنیاد قلم چی به مرور زمان در حال توسعه بورسیه این نمایندگی هستیم.
وی درخصوص همکاری موثر معتمدین با این نمایندگی گفت: شناسایی دانش آموزان واجد شرایط عمدتا بر عهده معتمدینی از مدیران مدارس است؛ به دلیل سال ها همکاری و تدریس در مدارس این شهرستان، با اغلب مدیران مدارس برای معرفی بورسیه ها در ارتباط مستمر هستم و همسرم نیز به عنوان یکی از معتمدین بورسیه با این نمایندگی همکاری دارد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: برای افزایش معتمدین تلاش می کنیم و درصدد هستیم افرادی را انتخاب کنیم که علاوه بر معرفی دانش آموزان، پیگیر وضعیت آموزشی آنان نیز بوده و به لحاظ کیفی نیز از عملکرد خوبی برخوردار باشند.
وی بورسیه شش گروه از فرزندان فرهنگیان را از اولویت های این نمایندگی عنوان کرد و اظهار داشت: در حال حاضر حدود 6 نفر از بورسیه های این نمایندگی، فرزند معلمان مدارس استثنایی هستند و برای سال تحصیلی آتی برای بورسیه این شش گروه برنامه هایی را در نظر داریم.
حاتمی در پایان گفت: برای سال تحصیلی جدید هدفگذاری ما بر بورسیه 120 دانش آموز و همچنین ارتقاء سطح کیفی خدمات به آنان است.


افزایش کیفیت و کمیت در بورسیه هاى شبستر


منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24