اینیستا از ایران تا ایران؛ 17 سال باشکوه برای اسطوره

آندرس اینیستا امشب با پیراهن اسپانیا برابر ایران قرار می‌گیرد. او اولین بازی خود برای تیم نوجوانان اسپانیا را برابر ایران انجام داده بود.

اینیستا از ایران تا ایران؛ 17 سال باشکوه برای اسطوره

آندرس اینیستا امشب با پیراهن اسپانیا برابر ایران قرار می گیرد. او اولین بازی خود برای تیم نوجوانان اسپانیا را برابر ایران انجام داده بود.

به گزارش "ورزش سه"، اینیستا در تمام رده های سنی برای اسپانیا به میدان رفته است. او با اسپانیا قهرمان زیر 16 ساله های اروپا شد و سپس به تیم زیر 17 ساله ها رسید.

اسپانیا سال 2001 باید در جام جهانی زیر 17 ساله ها در ترینیداد و توباگو شرکت می کرد و یکی از حریفان تدارکاتی لاروخا، ایران بود. اینیستا همراه با ستاره های آینده داری چون تورس، مویا، گاویلان و میگل فلانیو برابر ایران به میدان رفت و در نهایت اسپانیا به زحمت و با گل دقیقه 90 فرناندز لارا موفق به کسب پیروزی شد.

 

 

اینیستا از ایران تا ایران؛ 17 سال باشکوه برای اسطوره

 

 

17 سال بعد، حالا اینیستا تبدیل به یک اسطوره در فوتبال دنیا شده و شماره 6 ثابت اسپانیاست. امشب اینیستا بار دیگر به ایران رسیده است. همان تیمی که روزی قدم های آغازین خود در تیم زیر 17 ساله ها را مقابلش برداشته بود.

این بار اما جدال در جام جهانی است و ایران به طرز شگفت انگیزی، صدرنشین گروه دوم مسابقات است. سرنوشت این بازی چگونه خواهد بود. بار دیگر پیروزی دشوار اسپانیا یا....

منبع :پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب