اینیستا از ایران تا ایران؛ 17 سال باشکوه برای اسطوره

آندرس اینیستا امشب با پیراهن اسپانیا برابر ایران قرار می‌گیرد. او اولین بازی خود برای تیم نوجوانان اسپانیا را برابر ایران انجام داده بود.

اینیستا از ایران تا ایران؛ 17 سال باشکوه برای اسطوره

آندرس اینیستا امشب با پیراهن اسپانیا برابر ایران قرار می گیرد. او اولین بازی خود برای تیم نوجوانان اسپانیا را برابر ایران انجام داده بود.

به گزارش "ورزش سه"، اینیستا در تمام رده های سنی برای اسپانیا به میدان رفته است. او با اسپانیا قهرمان زیر 16 ساله های اروپا شد و سپس به تیم زیر 17 ساله ها رسید.

اسپانیا سال 2001 باید در جام جهانی زیر 17 ساله ها در ترینیداد و توباگو شرکت می کرد و یکی از حریفان تدارکاتی لاروخا، ایران بود. اینیستا همراه با ستاره های آینده داری چون تورس، مویا، گاویلان و میگل فلانیو برابر ایران به میدان رفت و در نهایت اسپانیا به زحمت و با گل دقیقه 90 فرناندز لارا موفق به کسب پیروزی شد.

 

 

اینیستا از ایران تا ایران؛ 17 سال باشکوه برای اسطوره

 

 

17 سال بعد، حالا اینیستا تبدیل به یک اسطوره در فوتبال دنیا شده و شماره 6 ثابت اسپانیاست. امشب اینیستا بار دیگر به ایران رسیده است. همان تیمی که روزی قدم های آغازین خود در تیم زیر 17 ساله ها را مقابلش برداشته بود.

این بار اما جدال در جام جهانی است و ایران به طرز شگفت انگیزی، صدرنشین گروه دوم مسابقات است. سرنوشت این بازی چگونه خواهد بود. بار دیگر پیروزی دشوار اسپانیا یا....

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24