33 هزار پایگاه تابستانی برای 5 میلیون دانش آموز

معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش از تحت پوشش قرار گرفتن 5 میلیون دانش آموز در پایگاه‌های تابستانی امسال آموزش و پرورش خبر داد.

33 هزار پایگاه تابستانی برای 5 میلیون دانش آموز

معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش از تحت پوشش قرار گرفتن ۵ میلیون دانش آموز در پایگاه‌های تابستانی امسال آموزش و پرورش خبر داد.

علیرضا کاظمی در جمع خبرنگاران گفت: بیش از ۳۳ هزار پایگاه تابستانی برای اوقات فراغت دانش آموزان در نظر گرفته شده است که دانش آموزان را در ۵ موضوع بصیرتی، فرهنگی و هنری و فعالیت‌های اردویی و نشاط آور، مهارت‌های حرفه‌ای و توجه به اشتغال، اقتصادی و کارآفرینی و مهارت‌های ورزشی تحت پوشش قرار می‌دهند.

وی افزود: پایگاه‌ها شامل مدارس فعال، کانون‌های ورزشی درون و برون مدرسه‌ای، هزار و ۲۰۰ کانون فرهنگی و تربیتی، ۷۵۰ دارالقرآن فعال و بیش از ۳۰۰ اردوگاه دانش اموزی است و در مجموع ۳۷ برنامه در ۶ ساحت تربیتی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

کاظمی به برنامه‌های آموزش و پرورش برای دانش آموزان از جمله مسابقات نماز، اردوی دانش آموزان مناطق محروم و اردوی زیارت اولی‌ها اشاره کرد.

وی تأکید کرد: پایگاه‌های تابستانی آموزش و پرورش از ۹ تیر آغاز بکار خواهند کرد و دانش آموزان برای ثبت نام اینترنتی به نشانی tabestan۹۷.medu.ir مراجعه کنند.

کاظمی با بیان اینکه اردوی راهیان نور برای ۱۰ هزار دانش‌آموز از ۱۰ تیر آغاز می‌شود، افزود: برای کیفیت و کمیت این اردو‌ها و ارتقای ضریب ایمنی آن‌ها برنامه‌ریزی شده است.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24