گفتگو با داود صیقلی عضو شورای معتمدین بورسیه بنیاد قلم چی

پیگیری و حمایت معتمدین از وضعیت تحصیلی بورسیه‌ها تاثیر بسزایی در روحیه دانش آموزان و ایجاد انگیزه برای تلاش در امر تحصیل آنان دارد.

گفتگو با داود صیقلی عضو شورای معتمدین بورسیه بنیاد قلم چی

پیگیری و حمایت معتمدین از وضعیت تحصیلی بورسیه ها تاثیر بسزایی در روحیه دانش آموزان و ایجاد انگیزه برای تلاش در امر تحصیل آنان دارد.


عضو شورای معتمدین بورسیه بنیاد قلم چی گفت: حدود 12 سال است که با بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) همکاری می کنم و از سال 92 عضو شورای معتمدین بورسیه هستم.

داود صیقلی افزود: طی سال هایی که افتخار همکاری با بنیاد قلم چی را داشته ام، دانش آموزانی از خیریه ها، انجمن ام اس ایران، انجمن ضایعات نخاعی، کمیته امداد و سازمان بهزیستی را برای بورسیه معرفی کرده ام.

وی درخصوص نتیجه و اهمیت پیگیری وضعیت تحصیلی دانش آموزان بورسیه توسط معتمدین گفت: این موضوع تاثیر بسزایی در روحیه این دانش آموزان دارد و باعث ارتقاء اعتماد به نفس و ایجاد انگیزه برای تلاش بیشتر در تحصیل آنان می شود.

وی خاطرنشان کرد: ارتباط من با یک دانش آموز بورسیه باعث شده تا او بیشتر با خدمات بنیاد قلم چی آشنا شود حتی به عنوان مثال برای تسهیل در امور تحصیلی اش، او را با خدمات کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان واجد شرایط نیز آشنا کرده ام تا بتواند از این خدمات نیز بهره مند شود.

عضو شورای معتمدین بورسیه در پایان گفت: تاکید بنیاد قلم چی بر تعامل معتمدین با بورسیه ها، من را ترغیب کرده تا فقط به معرفی آنان اکتفا نکنم و به صورت جدی پیگیر وضعیت تحصیلی دانش آموزان بورسیه هم باشم و قصد دارم امسال بر این موضوع اهتمام ورزم.


گفتگو با داود صیقلی عضو شورای معتمدین بورسیه بنیاد قلم چی

داود صیقلی

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24