تفسیر برنامه راهبردی گروه دبستان کانون در تابستان

در این متن کوتاه ، به طور خلاصه عملکرد دانش آموزان در فصل تابستان شرح داده شده است که به چه صورت باید عمل بکنند

تفسیر برنامه راهبردی گروه دبستان کانون در تابستان

در فصل تابستان، در کنار استراحت­هایی که دارید ، می­توانید کمی به مطالعه درس­های خود بپردازید. مطالعه کردن درس ها در تابستان به دو بخش تقسیم می شود. یک بخش مربوط به مطالعه درس های سال گذشته است یعنی درس هایی که آن ها را خواندید و امتحان آن ها را هم دادید و بخش دیگر مربوط به مطالعه درس های سال آینده شما می باشد. دانش آموزان بر حسب تشخیص خود می توانند فقط به مطالعه درس های سال قبل خود بپردازند و آن ها را به خوبی مرور بکنند یا اینکه در کنار درس های سال قبل، به مطالعه درس های سال بعد هم بپردازند.

طبق برنامه راهبردی کانون، دانش آموزانی که سال آینده در مقطع پنجم تحصیل می کنند، تا تاریخ 22 تیر ماه همچنان درگیر مطالب درسی خود از سال چهارم دبستان هستند . و بعد از آن کم کم می توانند در کنار مطالب سال چهارم خود، تا آخر فصل تابستان نصف منابع درسی سال پنجم خود را مرور بکنند. قطعا نیاز نیست که خیلی کامل و دقیق مطالب سال پنجم خوانده شوند ولی بدون شک پیش خوانی کردن این مطالب توسط دانش آموزان به روند درسی آن ها در طول سال خیلی کمک می کند.

دانش آموزان برای آنکه بتوانند یک مطلب درسی را که برای بار اول با آن مواجه می شوند به خوبی بفهمند و آن را درک بکنند، نیاز به کمک معلم یا اولیا خود دارند و باید برای ابتدای کار، از طریق کتاب درسی خود به خواندن و حل کردن نمونه سوالات تشریحی بپردازند. پس در تابستان با استفاده از برنامه راهبردی کانون ، هم به مرور مطالب درسی مربوط به سال قبل خود می پردازید و آن ها را در ذهن خود تثبیت می کنید و هم اینکه اگر مایل بودید، درس های سال آینده خود را پیش خوانی می کنید.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24