افزایش مهلت زمانی پاک کردن پیام‌های ارسالی در واتساپ

مهلت زمانی پاک کردن پیام‌های ارسالی در واتساپ افزایش یافت. پیش‌تر محدودیت زمانی یک روزه برای پاک کردن پیام‌ها درنظر گرفته شده بود.

افزایش مهلت زمانی پاک کردن پیام‌های ارسالی در واتساپ

مهلت زمانی پاک کردن پیام های ارسالی در واتساپ افزایش یافت. پیش تر محدودیت زمانی یک روزه برای پاک کردن پیام ها درنظر گرفته شده بود.

به گزارش تکراتو، مهلت زمانی پاک کردن پیام های ارسالی در واتساپ افزایش یافته و کاربران می‌توانند راحت‌تر پیغام‌های خود را برای دیگران ارسال کنند. در ابتدا هر کاربر ۲۴ ساعت زمان داشت تا در صورت نیاز، پیام خود را پاک کند. اما اکنون این بازه زمانی به یک روز، ۱ ساعت، ۸ دقیقه و ۱۶ ثانیه افزایش یافته است.

مهلت زمانی پاک کردن پیام های ارسالی در واتساپ

این بازه زمانی کمی عجیب است. هر کاربر می‌تواند طی مدت ۲۵ ساعت بعد از ارسال پیام‌ های خود اقدام به لغو و پاک کردن آنها کند و از دیده‌ شدن پیام توسط مخاطب جلوگیری کند. شاید این زمان اضافه برای کسانی در نظر گرفته شده که به اینترنت دسترسی ندارند و نمی‌ توانند بلافاصله در این مورد اقدام کنند.

در ادامه در مورد افزایش مهلت زمانی پاک کردن پیام های ارسالی در واتساپ اعلام شد که قرار است در این مورد اطلاعات و توضیحات بیشتری ارائه شود که بهتر است تا آن زمان صبر کرد.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24