با اسفندیار صبرى پور معلم مدرسه عشایرى آشنا شوید

اسفندیار صبری پور معلم مدرسه قلم چی در روستای گردنقلات علیا در کهگیلویه و بویراحمد، هر روز با عشق و انگیزه خدمت به دانش آموزان مستعد این روستا مسافتی طولانی را طی میکند.

با اسفندیار صبرى پور معلم مدرسه عشایرى آشنا شوید

اسفندیار صبری پور معلم مدرسه قلم چی در روستای گردنقلات علیا در استان کهگیلویه و بویر احمد، هر روز با عشق و انگیزه خدمت به دانش آموزان مستعد این روستا مسافتی طولانی را طی می کند. 

 
خلیفه خلقی پور مسئول نمایندگی بنیاد قلم چی یاسوج درخصوص این معلم عشایری می گوید: اسفندیار صبری پور یکی از معلمان زحمتکش است که با 30 سال سابقه کار در آموزش و پرورش، هر روز برای تدریس به دانش آموزان مدرسه قلم چی در روستای گردنقلات علیا، حدود 70 کیلومتر مسافت را با خودروی شخصی از محل سکونت تا این روستا طی می کند.
وی در ادامه گفت: این معلم روستایی نذر کرده بود اگر دو فرزند پسرش که عضو بنیاد قلم چی بودند در کنکور به موفقیت برسند، به دانش آموزان یکی از مناطق کم برخوردار خدمت کند.
وی افزود: با موفقیت فرزندان اسفندیار صبری پور در رشته های دندانپزشکی و فیزیوتراپی، وی از سال 94 با وجود فراهم بودن امکان کار در بهترین منطقه شهری، به دلیل عشق و علاقه اش برای خدمت به دانش آموزان روستایی، مدرسه قلم چی در روستای صعب العبور گردنقلات را به عنوان محل خدمت انتخاب کرد.
خلقی پور در پایان گفت: اشتیاق، علاقه و انگیزه صبری پور به آموزش دانش آموزان مستعد این روستا تا آنجاست که گاهی حتی مدت یک یا دو هفته خصوصا در فصل زمستان به صورت شبانه روز در آن روستا می ماند تا نذر وقت برای آنان را به بهترین نحو ادا کرده باشد.


با اسفندیار صبرى پور معلم مدرسه عشایرى آشنا شوید


با اسفندیار صبرى پور معلم مدرسه عشایرى آشنا شوید


با اسفندیار صبرى پور معلم مدرسه عشایرى آشنا شوید
منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب