موفقیت در دوران جمع بندی با کتاب‌های کانون

بسیاری از دانش آموزان با نزدیک شدن به دوران جمع بندی و به این فکر می‌افتند که چگونه سوالات کنکور را که مدتها پیش حل کرده ایم ، دوره کنیم ?

موفقیت در دوران جمع بندی با کتاب‌های کانون

  

بسیاری از دانش آموزان با نزدیک شدن به دوران جمع بندی  به این فکر می افتند که  چگونه سوالات کنکور را که مدتها پیش حل کرده ایم ، دوره کنیم یا در مدت کم چگونه سوالاتی که ایراد داشتیم را بررسی کنیم و مهم ترین دغدغه دانش آموزان زمان کم هست .

ما به دانش آموزان پیشنهاد می دهیم در فرصت باقی مانده به جای استرس به تلاش خود ادامه دهند و  به این فکر کنند که برای هر مشکلی راه حلی هست .

برای مرور سوالات کنکور بهتر هست از کتاب 7سال کنکور استفاده کنند چرا که این کتاب منبع بسیار مناسبی برای دوران جمع بندی هست . در این کتاب  فقط سوالات کنکور 7 سال اخیر را به صورت مجموعه ای جمع آوری کرده ایم  که در یک صفحه سوال و در صفحه مقابل پاسخ تشریحی آن به طور کامل آورده شده است که می توانند بلافاصله بعد از حل سوال به بررسی پاسخ بپردازید .

از فلش کارتهای کانون جهت مرور سریع و دقیق نکات مهم  استفاده کنند چرا که در فلش کارتها کل کتاب به صورت نکته ای و خلاصه آورده شده و نیاز به صرف زمان جهت خلاصه برداری توسط دانش آموز نیست در یک طرف سوال و پشت آن پاسخ و نکات درسی ذکر شده است .

نکات قید شده در فلش کارتها رنگی می باشند که به تثبیت مطالب در ذهن کمک می کند .

کتاب شبیه ساز کنکور می تواند گزینه دیگری برای دوران جمع بندی باشد . شما برای شرکت در آزمونهای مکمل سه روز یکبار می توانید از این کتاب و کتابهای جمع بندی 3 جلدی (جمع بندی دروس اختصاصی پایه / جمع بندی دروس عمومی و جمع بندی دروس اختصاصی پیش دانشگاهی) استفاده نمایید .

تجربه شخصی خودم در سال کنکور و ایام پایانی استفاده از کتاب 7سال کنکور ریاضی و اقتصاد بود حجم کم به ویژه اینکه برای حل نیاز به صرف زمان زیادی هم نیست مرا به مطالعه این کتاب تشویق کرد.


 اعظم لطفی رتبه 212 منطقه 1 دانشجوی رشته حقوق دانشگاه الزهرا و مشاور سایت کتاب کانونمشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24