عمومی‌ها را جمع بندی کنیم!

در این مقاله به برخی سوالات شما دانش آموزان راجع به نحوه‌ی استفاده از کتاب زرد عمومی پرداخته ایم ...

عمومی‌ها را جمع بندی کنیم!

کتاب زرد عمومی که شامل 30 مجموعه ‌تست از درس‌های عمومی از 5 رشته‌ی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان است کتابی مفید برای یادگیری و جمع بندی دروس عمومی محسوب می شود. در این مقاله به برخی سوالات شما دانش آموزان راجع به این کتاب پاسخ داده ایم.


فایل PDF ضمیمه شده نیز شامل همین کامنت ها به علاوه ی پاسخ دانشجویان به همراه نام آنهاست، پیشنهاد میکنم دانلود کنید

عمومی‌ها را جمع بندی کنیم!

از هر زمانی می توانید شروع کنید. هر مبحثی را که می خوانید تست هایش را از کتاب زرد حل کنید، مزیت انجام این کار این است که متوجه می شوید از هر درس و مبحث چگونه در کنکور سوال طرح می شود و می توانید بر مبنای آن روش مطالعه ی خود را تعیین کنید.

 البته بهتر است تست های مربوط به رشته ی خودتان را  حل نکنید و آنها را برای دوران جمع بندی و آزمون های سه روز یکبار نگه دارید.


عمومی‌ها را جمع بندی کنیم!

در این کتاب مشخص پایه و مبحثی هر تست مشخص شده است ؛ بنابراین شما به‌راحتی می توانید فقط تست های بخش هایی از کتاب را که خوانده اید حل کنید. این کتاب بسته به نیاز آموزشی شما می تواند به صورت مجموعه ای ، مبحثی یا درس به درس مورد استفاده قرار گیرد.

عمومی‌ها را جمع بندی کنیم!


 بله. گرچه سطح سوالات در درس عربی و ادبیات ممکن است کمی بالاتر باشد ، اما مبحثی که متفاوت باشد وجود ندارد و تیپ سوالات درس های عمومی برای همه ی رشته ها یکسان است.

عمومی‌ها را جمع بندی کنیم!

در دروان قبل از جمع بندی می توانید به صورت تک درس یا تک مبحثی پاسخ دهید و هر وقت که در عمومی ها به تسلطی نسبی رسیدید به طور جامع پاسخ دهید و حتی مشابه کنکور زمان پاسخ گویی را هم در نظر بگیرید،  چون حل تست های کتاب زرد عمومی فرصت خوبی برای تمرین تکنیک‌های تست‌زنی ، مدیریت زمان (ضربدر و منها -زمان‌های نقصانی- استراتژی بازگشت) و هدف گذاری چند از ده است.


نویسنده : فاطمه حضرتی

تهیه فایل PDF : رویا سبزی

مطالب مرتبط