اعتراف رودریگز بعد از شکست برابر رئال

هافبک کلمبیایی بایرن مونیخ اعتراف کرد که تیمش با شکست برابر رئال کار سختی در دیدار برگشت خواهد داشت. او به احتمال بازگشت به رئال هم واکنش نشان داد.

اعتراف رودریگز بعد از شکست برابر رئال

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، خامس رودریگس بازیکن کلمبیایی بایرن مونیخ در دیدار برابر تیم سابق خود رئال مادرید بازی خوبی را به نمایش گذاشت. بایرن با وجود آنکه در آلیانس آره نا از رئال پذیرایی کرد اما با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد تا کار سختی برای صعود به دور بعد داشته باشد.

رودریگس از کار سخت تیمش در دیدار برگشت سخن به میان آورد. او گفت: رئال مادرید از دو فرصتی که به دست آورد دو گل به ثمر رساند این درحالی بود که ما چندین فرصت خوب گلزنی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما متاسفانه از فرصت های خود به خوبی استفاده نکردیم و به همین خاطر بازنده بازی شدیم. این دیدار را باید فراموش کرد و به دیدار برگشت فکر کرد.

او ادامه داد: با این شکست کار ما در دیدار برگشت بسیار سخت خواهد بود. باید در برنابئو هوشیارانه بازی کنیم و از هر فرصتی که به دست می آوریم نهایت استفاده را ببریم.

رودریگس درباره وضعیت خود در بایرن گفت: روزهای خوبی را در بایرن پشت سر می گذارم. پیوستن به تیم بزرگ بایرن تجربه خوبی برای من داشته است. خوشبختانه امشب هم خوب بازی کردیم  و از عملکردم راضی هستم.

این بازیکن کلمبیایی درباره بازگشت به رئال گفت: نمی دانم که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. الان  من بازیکن بایرن مونیخ هستم و از حضور در این تیم خوشحال هستم.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24