گفتگو با زهرا جلالی عضو شورای معتمدین بورسیه بنیاد قلم چی

حمایت و همراهی دانش آموزان بورسیه و پیگیری وضعیت تحصیلی شان، انگیزه آنان برای موفقیت را مضاعف می‌کند.

گفتگو با زهرا جلالی عضو شورای معتمدین بورسیه بنیاد قلم چی

 حمایت و همراهی دانش آموزان بورسیه و پیگیری وضعیت تحصیلی شان، انگیزه آنان برای موفقیت را مضاعف می کند.

 

زهرا جلالی عضو شورای معتمدین بورسیه بنیاد قلم چی گفت: حدود 25 سال است که در زمینه کارهای خیر و خدمت به دانش آموزان نخبه و مستعد فعالیت می کنم. 


 وی افزود: حدود 12 سال است که با بنیاد قلم چی همکاری می کنم و مدت چهار سال است که عضو شورای معتمدین بورسیه بنیاد قلم چی هستم.

 وی خاطرنشان کرد: با نمایندگی های بنیاد قلم چی در استان البرز نیز در ارتباط مستمر هستم و هر ماه با مسئولان بورسیه جلسه داریم و برای مصاحبه با دانش آموزان و پیگیری وضعیت آنان با این نمایندگی ها همکاری می کنم.

 وی در ادامه گفت: پیش از معرفی دانش آموزان واجد شرایط بورسیه شخصا با آن ها و خانواده شان مصاحبه می کنم تا شناخت کافی نسبت به آنان داشته باشم؛ همچنین پس از اینکه دانش آموزی تحت پوشش بورسیه قرار گرفت پیگیر وضعیت تحصیلی و کارنامه وی پس از آزمون های برنامه ای هستم.

عضو هیات مدیره انجمن حامیان تعلیم و تربیت گفت: همراهی دانش آموزان و گفتگو با آنان علاوه بر در جریان قرار گرفتن از وضعیت تحصیلی آن ها باعث شده تا اگر دانش آموزی علاوه بر حمایت تحصیلی به کمک دیگری هم نیاز داشت او را تحت پوشش انجمن قرار دهیم.

 وی به تاثیر مثبت همراهی با دانش آموزان اشاره کرد و گفت: به عنوان مثال دانش آموز مستعدی را که قهرمان بسکتبال بود و در مدرسه تیزهوشان درس می خواند برای مصاحبه و ثبت نام به من معرفی کردند و این دانش آموز پس از گفتگو هایی که با او داشتم و مدت زمانی را برای مشاوره او و خانواده اش اختصاص دادم در مسیر پیشرفت درسی او بسیار تاثیر گذار بود.

 عضو شورای معتمدین بورسیه در پایان بیان کرد: حمایت و همراهی این دانش آموزان باعث شده تا احساس کنند کسی غیر از خانواده نیز پیگیر پیشرفت تحصیلی و موفقیت آنان است و همین امر انگیزه بیشتری را برای ادامه تحصیل برای آن ها به همراه داشته است. 


گفتگو با زهرا جلالی عضو شورای معتمدین بورسیه بنیاد قلم چی

زهرا جلالی

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24