برنامه بورسیه بنیاد قلم چی در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران

بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) امسال نیز مانند سال‌های گذشته، برنامه‌های ویژه ای را هم زمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب، برای بورسیه‌ها در نظر دارد.

برنامه بورسیه بنیاد قلم چی در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران

بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) امسال نیز مانند سال های گذشته، برنامه های ویژه ای را هم زمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب، برای بورسیه ها در نظر دارد.


مسئول بورسیه با بیان این مطلب گفت: بر این اساس سه گروه از دانش آموزان بورسیه شهر تهران که دارای تراز بالای 5 هزار هستند، دانش آموزانی که در بیش از 10 آزمون برنامه ای سال تحصیلی جاری حضور داشته اند و غیبتشان کمتر از دو جلسه بوده است، دانش آموزانی که بین 5 تا 10 آزمون شرکت کرده اند و غیبت کمتر از یک جلسه داشته اند و همچنین بورسیه هایی که در 3 یا 4 آزمون حضور داشته اند می توانند از  12 الی 22 اردیبهشت امسال، با حضور در غرفه بنیاد قلم چی در سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب تهران، به صورت رایگان کتاب دریافت کنند.

وی افزود: امسال حدود 1200 نفر از دانش آموزان بورسیه در حومه و شهر تهران و همچنین دانش آموزان مدارس قلم چی در شهر ری، یافت آباد و کرج با دریافت بن کارت ویژه بورسیه، می توانند کتاب های مورد نیاز خود را در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب به صورت رایگان تهیه کنند.

زهرا علومی خاطرنشان کرد: دانش آموزان مدارسی از تهران که بورسیه نیستند و پروژه تجهیز و هوشمندسازی توسط بنیاد قلم چی در آن ها انجام شده است و دانش آموزان معرفی شده موسسات خیریه و مسئولان این مؤسسات، اعضاء شورای معتمدین و همچنین معتمدین بنیاد قلم چی استان های سراسر کشور از جمله گروه هایی هستند که با حضور در غرفه بنیاد قلم چی در نمایشگاه بین المللی کتاب، از تخفیفات ارائه شده توسط بنیاد قلم چی به منظور تهیه کتاب بهره مند می شوند.

لازم به ذکر است بازرسان بورسیه بنیاد قلم چی برای همراهی و ارائه خدمات به دانش آموزان بورسیه، در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب حضور دائمی دارند.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24