مورینیو دلیل جدایی کاکا از رئال

ستاره پیشین رئال مادرید از دلیل اصلی جدایی خود از این تیم سخن به میان آورد و از رابطه سردش با مورینیو گفت.

مورینیو دلیل جدایی کاکا از رئال

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، کاکا زمانی که در میلان بازی می‌کرد از بهترین بازیکنان فوتبال جهان بود. او توانست با روسونری قهرمانی در سری A و لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد و به عنوان بهترین بازیکن جهان هم انتخاب شود.

درخشش در میلان باعث شد تا کاکا مورد توجه رئال مادرید قرار گیرد و در نهایت هم او راهی کهکشانی‌ها شد اما هرگز نتوانست در این تیم انتظارات را بر آورده کند.

این بازیکن برزیلی چهار سال در رئال مادرید بازی کرد اما همواره با انتقادهای زیادی مواجه شد. البته در بیش‌تر بازی‌های دوران ژوزه مورینیو هم نیمکت‌نشین بود.

او شش سال است که رئال مادرید را ترک کرده اما هنوز روزهای سخت حضورش در کهکشانی‌ها را فراموش نکرده است.

کاکا از دلایل جدایی خود از رئال مادرید، گفت‌: در ایتالیا همه من را دوست داشتند اما در اسپانیا شرایط فرق داشت و خواستار جدایی من بودند و در نهایت هم این اتفاق افتاد.

او ادامه‌ داد: ژوزه مورینیو، مربی بسیار سخت‌گیری در ارتباط با من بود. با وجود این که هر دو به همدیگر احترام می‌گذاشتیم اما رابطه سردی هم با هم داشتیم. برای این که مورینیو به من فرصت بازی بدهد بسیار صبر کردم اما این اتفاق نیفتاد. بسیار تمرین کردم و برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی جنگیدم و حتی متوسل به دعا هم شدم اما باز هم فایده‌ای نداشت و نتوانستم اعتماد مورینیو را جلب کنم.

این ستاره پیشین رئال مادرید در پایان صحبت‌هایش، گفت‌:  وقتی فهمیدم که ماندنم در رئال مادرید فایده‌ای ندارد این تیم را ترک کردم. می‌دانستم که نمی‌توانم با این مربی کار کنم. وقتی رئال مادرید را ترک کردم و به همکاری خود با ژوزه مورینیو پایان دادم بسیار خوشحال شدم. به میلان بازگشتم. بعدها مورینیو درباره من گفت‌ که بازیکن بزرگی بود و این بسیار خوشحالم کرد.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24