آشنایی با رشته «تصویرسازی و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای» کاردانش

رشته «تصویرسازی و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای» در زمینه هنر از گروه هنر شاخه کاردانش قرار دارد.

آشنایی با رشته «تصویرسازی و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای» کاردانش

رشته «تصویرسازی و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای» در زمینه هنر از گروه هنر شاخه کاردانش قرار دارد. در این گروه رشته‌هایی مانند «معماری داخلی»، «گرافیک رایانه‌ای»، «خیاطی لباس زنانه»، خیاطی لباس شب و عروس»، «عکاسی دیجیتال» و . . .  قرار دارد.

هنرجویان این رشته، مهارت‌های کاربری کامپیوتر را در دو درس رایانه کار مقدماتی و پیشرفته فرا می‌گیرند و در ضمن کار، با نرم‌افزارهای فتوشاپ و دیگر نرم‌افزارهای گرافیکی (Powepoint , Illustrator , CorelDRAW و . . .) آشنا می‌شوند.

آشنایی با رشته «تصویرسازی و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای» کاردانش

آموزش مهارت‌ها

سطح آموزشی استانداردهای طراحی شده برای این رشته در سطح مطلوبی است، چنان‌چه آموزش صحیح صورت گیرد و هنرجو علاقه‌مند و با اراده و پرانگیزه باشد، قطعاً با آموزش این مهارت‌ها می‌تواند نیاز خود جهت حضور در بازار کار را برآورده کند. 

هنرجویان این رشته علاوه بر گذراندن دروس عمومی و پایه مشترک، مهارت‌های زیر را می‌آموزند:

  - رايانه كار مقدماتی

  - رايانه كار پيشرفته

  - طراح امور گرافيكی با رايانه

  - كاربر Corel Draw

  - کاربر Adobe Illustrator

  - کاربر Adobe After Effects

  - کاربر Autodesk Maya

  - کاربر Adobe Premier

آشنایی با رشته «تصویرسازی و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای» کاردانش

آینده تحصیلی و شغلی

فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند در صورت موفقیت در آزمون ورودی در دوره‌های کاردانی پیوسته فنی و حرفه‌ای (آموزشکده‌های دولتی و دانشگاه آزاد) و دوره‌های کاردانی پیوسته (دانشگاه علمی ـ کاربردی) به ادامه تحصیل مشغول شوند. البته با سه ساله شدن دوره تحصیلی هنرستان‌ها، امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی نیز در رشته‌های مرتبط وجود خواهد داشت.

آشنایی با رشته «تصویرسازی و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای» کاردانش

فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند در عکاسی‌ها، مؤسسات تبلیغاتی، دفاتر روزنامه و انتشارات، صدا و سیما و مؤسسات وابسته و فعال در زمینه تدوین فیلم، انیمیشن و... مشغول به کار شوند.

فارغ‌التحصیلان رشته «تصویرسازی و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای» می‌توانند کارت ویزیت و طرح روی جلد کتاب‌ها را طراحی کنند و اصلاح تصاویر و فیلم‌ها را فرا گیرند.

آشنایی با رشته «تصویرسازی و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای» کاردانش

فارغ التحصیلان این رشته می توانند به صورت فردی یا گروهی و به صورت خود اشتغالی اقدام به دایر کردن شرکتهای تبلیغاتی نموده و یا کارهای تبلیغاتی برای شرکتها انجام دهند و هم چنین برای برنامه نویسان ، صفحات گرافیکی تهیه نمایند. 

ساعت آموزش

رشته «تصویرسازی و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای» دارای 107 ساعت آموزش به شرح زیر است:

۴۲ ساعت دروس عمومی (دینی، عربی، فارسی، زبان خارجه، جغرافی، تاریخ، علوم اجتماعی، تربیت بدنی، انسان و محیط زیست، تفکر و سواد رسانه‌ای، سلامت و بهداشت، آمادگی دفاعی، مدیریت خانواده و سبک زندگی)

2 ساعت شایستگی‌های پایه فنی (ریاضی)

54 ساعت شایستگی‌های فنی (درس‌های مهارتی) 

۹ ساعت شایستگی‌های غیرفنی (الزامات محیط کار، کارگاه نوآوری و کارآفرینی، کاربرد فناوری‌های نوین، اخلاق حرفه‌ای). این درس‌ها به صورت پودمانی ارائه می‌شوند.جدول مواد درسی و ساعت‌های تدریس هفتگی رشته «تصویرسازی و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای» را در فایل ضمیمه ببینید.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24