ثبت نام بورسیه بنیاد قلم چی در استان‌ها (آمار 12 ساله)

در مدت 12 سال وقف بنیاد علمی آموزشی قلم چی، حدود 450 هزار دانش آموز از استان‌های سراسر کشور تحت پوشش بورسیه بنیاد قلم چی قرار گرفتند.

ثبت نام بورسیه بنیاد قلم چی در استان‌ها (آمار 12 ساله)

در مدت 12 سال وقف بنیاد علمی آموزشی قلم چی، حدود 450 هزار دانش آموز از استان های سراسر کشور تحت پوشش بورسیه بنیاد قلم چی قرار گرفتند.


امید جعفری مسئول واحد شهرستان ها با اشاره به استان هایی که در مدت 12 سال بیشترین آمار ثبت نام دانش آموزان بورسیه را در مقایسه با جمعیت از هر هزار خانوار داشته اند گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد با 16955 دانش آموز بورسیه در جایگاه اول و استان های خراسان شمالی با 13774 دانش آموز بورسیه و کرمان با 42925 دانش آموز بورسیه به ترتیب جایگاه های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند.

وی افزود: همچنین استان های خراسان جنوبی با 8329 دانش آموز بورسیه و يزد با 10358 دانش آموز بورسیه به ترتیب دارای رتبه چهارم و پنجم در ثبت نام دانش آموزان بورسیه از هر هزار خانوار هستند.

جعفری با معرفی نمایندگی های فعال هر استان در ثبت نام دانش آموزان بورسیه در این 12 سال خاطرنشان کرد: شهرهای یاسوج با بیش از 8400 دانش آموز بورسیه و گچساران با حدود 6200 دانش آموز بورسیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، شهرهای اسفراین و شیروان هرکدام با حدود 5800 دانش آموز بورسیه در استان خراسان شمالی و شهر کرمان با بیش از 8 هزار دانش آموز بورسیه در استان کرمان، از رتبه اول تا سوم، بیشترین میزان دانش آموزان را طی 12 سال پس از وقف بنیاد قلم چی تحت پوشش بورسیه قرار داده اند.


ثبت نام بورسیه بنیاد قلم چی در استان‌ها (آمار 12 ساله)


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب