آخرین مهلت ثبت نام در پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی

رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش فارس 19 فرودین 92 را آخرین مهلت ثبت نام در پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی عنوان کرد.

آخرین مهلت ثبت نام در پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، مصطفی قاسمی در این خصوص اظهار داشت: تمامی شرکت کنندگان برای ثبت نام باید با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره وبا همکاری پژوهش سراهای دانش آموزی و دبیر جشنواره شهرستان یا منطقه و یا ناحیه، ثبت نام کنند.


وی ادامه داد: پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی درشانزده گروه شامل برق والکترونیک، کامپیوتر، مکاترونیک، عمران، علوم زیستی و پزشکی، ‌کشاورزی و منابع طبیعی، فیزیک و نجوم، شیمی، نانو تکنولوژی، ریاضی، زبان و ادبیات فارسی، علوم اسلامی، فلسفه و ادیان، علوم اجتماعی، هنر و معماری و سایرگروه های علمی برگزار می شود.


دبیر جشنواره جوان خوارزمی فارس هدف از برگزاری این جشنواره را هدایت و حمایت از دانش آموزان مستعد و فراهم کردن زمینه های مساعد برای حضور پژوهشگران، مبتکران و نوآوران جوان در عرصه پژوهش، نوآوری، ابتکار و اختراع عنوان کرد.


قاسمی همچنین گفت: شرکت کنندگان در بخش دانش آموزی جشنواره جوان خوارزمی باید حداقل تا پایان خرداد 92 دانش آموز یا هنرجوی دوره متوسطه باشند.


وی همچنین از تشویق ممتازین دوره چهاردهم در مراسم تجلیل از ستارگان متوسطه  خبر داد.


رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش فارس در ادامه ابراز داشت: بر اساس تقویم اجرایی جشنواره، ثبت نام و تحویل طرح ها توسط شرکت کنندگان به واحدهای آموزشی محل تحصیل و ارسال به شهرستان یا منطقه و یا ناحیه تا 19 فروردین 92 می باشد.


قاسمی اضافه کرد: تمامی طرح های منتخب از شهرستان، تا 19 اردیبهشت 92 به دبیرخانه جشنواره اداره کل آموزش وپرورش فارس ارسال می شود که این دبیرخانه از 21 اردیبهشت لغایت 13 تیر 92 اقدام به داوری طرح ها می کند.


وی خاطرنشان کرد: از برگزاری دفاع حضوری طرح های منتخب استانی در 22 و 23 مرداد 92 و با حضور داوران گروه های علمی مربوط استانی خبر داد و گفت: از 17 لغایت 20 شهریور 92 نیز دفاع از طرح های منتخب کشوری با شرکت دانش آموزان و به صورت حضوری انجام خواهد گرفت.


دبیر جشنواره جوان خوارزمی فارس افزود: در نهایت با حضور دانش آموزان منتخب و در هیئت داوران مشترک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت آموزش و پرورش در مهر و آبان 92 از طرح ها ارزیابی شده و اسامی طرح های برگزیده کشوری و برگزاری مراسم تقدیر و تجلیل از برگزیدگان کشوری نیمه دوم آذرماه 92 برگزار خواهد شد.


قاسمی از تمامی دانش آموزان خواست با مراجعه به سایت اداره استعدادهای درخشان به نشانی sampad.farsedu.ir اطلاعات لازم در خصوص جشنواره جوان خوارزمی کسب کند.


به گزارش خبرنگار پانا، جشنواره نوجوان خوارزمی برای دانش آموزان دوره راهنمایی تحصیلی، با توجه به آیین نامه اجرایی جشنواره در سه گروه علمی، علوم پایه و فنی، علوم انسانی و هنر و تعیین زیرگروه هایی با عنوان دروس مرتبط تا سطح استانی برگزار می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب