امسال سه آیفون جدید عرضه می‌شود

تا زمانی که استیو جابز زنده بود،اپل هرسال تنها یک گوشی آیفون جدید عرضه می‌کرد،اما پس ازدرگذشت اوسیاست این شرکت تغییر کرده وهرسال چندمدل متنوع ازآیفون روانه بازار می‌شود.

امسال سه آیفون جدید عرضه می‌شود

تا زمانی که استیو جابز زنده بود، اپل هر سال تنها یک گوشی آیفون جدید عرضه می کرد، اما پس از درگذشت او سیاست این شرکت تغییر کرده و هر سال چند مدل متنوع از آیفون روانه بازار می‌شود. 

به گزارش بی جی آر، اولین بار در سال 2014 شاهد عرضه آیفون 6 و 6 پلاس بودیم و در سال 2017 هم آیفون های 8، 8 پلاس و آیفون ایکس عرضه شد.

منابع مطلع می گویند این بار و در سال 2018 هم سه آیفون جدید توسط اپل در دسترس علاقمندان قرار می گیرد. یکی از این گوشی ها جایگزین آیفون ایکس شده و احتمالا آیفون ایکس 2 نام می گیرد. همچنین مدلی تازه از iPhone X Plus با نمایشگر بزرگتر در راه است و همچنین یک مدل ارزان قیمت از این گوشی هم با ال سی دی 6.1 اینچی تولید می شود.

پیش بینی می شود بیشترین میزان فروش مربوط به همین مدل آخر باشد که حسگر سه بعدی هم به آن افزوده خواهد شد. افزایش ظرفیت باتری هم نکته ای است که در طراحی هر سه مدل گوشی رعایت خواهد شد.

قیمت این سه مدل گوشی از 900 تا 650 دلار در نوسان خواهد بود. هر چند هنوز اطلاعات چندانی برای برآورد قیمت و تصمیم گیری در این زمینه در دسترس نیست.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب