نخستین المپیاد جهانی فناوری نانو فردا برگزار می‌شود

ایران از فردا (21 فروردین) میزبان اولین المپیاد جهانی فناوری نانو با حضور نمایندگانی از کشورهای تایوان، مالزی، روسیه، کره جنوبی، ایران، انگلیس، ایتالیا و آلمان است.

نخستین المپیاد جهانی فناوری نانو فردا برگزار می‌شود

ایران از 21 فروردین)  میزبان اولین المپیاد جهانی فناوری ‌نانو با حضور نمایندگانی از کشورهای تایوان، مالزی، روسیه، کره جنوبی، ایران، انگلیس، ایتالیا و آلمان است.

این المپیاد که به مدت شش روز در پارک فناوری پردیس برگزار می شود یکی از رقابت ‌های جذاب در سطح بین‌ المللی است که نخبگان جوان کشورها را در رقابتی نفس گیر به چالش می‌ کشد.
جمهوری اسلامی ایران، دبیرخانه دائم المپیاد فناوری ‌نانو بوده که میزبانی اولین دوره این رقابت ‌ها را نیز به عهده گرفته و بر المپیادهای آتی این حوزه نظارت خواهد داشت. از سوی دیگر، اتحادیه اروپا در برگزاری این المپیاد مشارکت داشته و نمایندگانی از این قاره برای شرکت در این رقابت‌ ها معرفی شده ‌اند که این نمایندگان از کشورهای انگلستان، ایتالیا و آلمان هستند.
نخستین المپیاد جهانی فناوری‌ نانو، ماحصل سه سال تعاملات بین المللی و جلسات حضوری و غیرحضوری میان کشورهای مختلف بود تا ساز و کار این رقابت‌ها تعریف و تبیین شود.
شرکت ‌کنندگان در حوزه‌ های مربوط به رفع چالش‌ های جهانی با استفاده از فناوری‌ نانو و مهارت‌ های نوآوری و تجاری‌ سازی وارد رقابت می ‌شوند.
در این رقابت ‌ها که در دو مرحله برگزار می‌ شود، تیم‌ هایی که توسط موسسه ‌های معتبر به کمیته المپیاد معرفی شده ‌اند به صورت تیمی با هم رقابت خواهند کرد. در نهایت، تیمی که بالاترین امتیاز را در طول رقابت به ‌دست آورده باشد، جایزه سه هزار یورویی را دریافت می ‌کند، انتخاب تیم برتر بر اساس نظر کمیته داوری انجام می‌ شود.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24