آخرین مهلت استفاده از جوایز دانشجویی بنیاد نخبگان اعلام شد

دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 97-96 تا 19 اردیبهشت 97 فرصت دارند با تکمیل فرم‌های مربوطه از تسهیلات راتبه دانشجویی استفاده کنند.

آخرین مهلت استفاده از جوایز دانشجویی بنیاد نخبگان اعلام شد

دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تا ۱۹ اردیبهشت ۹۷ فرصت دارند با تکمیل فرم های مربوطه از تسهیلات راتبه دانشجویی استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تا ۱۹ اردیبهشت ماه سال ۹۷ فرصت دارند فرم مربوط به فعالیت های دانشجویی در خصوص استفاده از تسهیلات راتبه دانشجویی(واریزی ماهیانه) را تکمیل و به مرکز رشد استعدادهای درخشان تحویل دهند.

تمامی مشمولین جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان (دانشجویانی که نام آنها در لیست تایید شده از طرف بنیاد ملی نخبگان است) در خصوص دریافت راتبه دانشجویی (واریزی ماهیانه) در مقاطع مختلف باید موارد اعلام شده را اعمال کنند. 

مبلغ این راتبه در نیمسال اول بدون ارائه گزارش کار دانشجویی توسط بنیاد برای دانشجویان واریز شده است ولی برای نیمسال دوم باید گزارش کار دانشجویی برای بنیاد ملی نخبگان ارائه شود تا مبلغ مذکور به دانشجو پرداخت شود.

دانشجویانی که در حال انجام فعالیت دانشجویی در مراکز مرتبط با دانشگاه ها هستند تا ۱۹ اردیبهشت ماه فرصت دارند فرم مربوط به فعالیت های دانشجویی را از لینک مربوطه دریافت و تکمیل کرده و به مرکز رشد استعدادهای درخشان تحویل دهند.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24