آخرین مهلت استفاده از جوایز دانشجویی بنیاد نخبگان اعلام شد

دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 97-96 تا 19 اردیبهشت 97 فرصت دارند با تکمیل فرم‌های مربوطه از تسهیلات راتبه دانشجویی استفاده کنند.

آخرین مهلت استفاده از جوایز دانشجویی بنیاد نخبگان اعلام شد

دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تا ۱۹ اردیبهشت ۹۷ فرصت دارند با تکمیل فرم های مربوطه از تسهیلات راتبه دانشجویی استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تا ۱۹ اردیبهشت ماه سال ۹۷ فرصت دارند فرم مربوط به فعالیت های دانشجویی در خصوص استفاده از تسهیلات راتبه دانشجویی(واریزی ماهیانه) را تکمیل و به مرکز رشد استعدادهای درخشان تحویل دهند.

تمامی مشمولین جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان (دانشجویانی که نام آنها در لیست تایید شده از طرف بنیاد ملی نخبگان است) در خصوص دریافت راتبه دانشجویی (واریزی ماهیانه) در مقاطع مختلف باید موارد اعلام شده را اعمال کنند. 

مبلغ این راتبه در نیمسال اول بدون ارائه گزارش کار دانشجویی توسط بنیاد برای دانشجویان واریز شده است ولی برای نیمسال دوم باید گزارش کار دانشجویی برای بنیاد ملی نخبگان ارائه شود تا مبلغ مذکور به دانشجو پرداخت شود.

دانشجویانی که در حال انجام فعالیت دانشجویی در مراکز مرتبط با دانشگاه ها هستند تا ۱۹ اردیبهشت ماه فرصت دارند فرم مربوط به فعالیت های دانشجویی را از لینک مربوطه دریافت و تکمیل کرده و به مرکز رشد استعدادهای درخشان تحویل دهند.

منبع :پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب