المپیاد علمی دانشجویان پزشکی زمینه‌ساز رشد علمی دانشجویان نخبه

تلاش مجموعه وزارت بهداشت این است که المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی زمینه شناسایی استعدادها و رشد هرچه بیشتر دانشجویان نخبه رشته‌های علوم پزشکی را فراهم آورد...

المپیاد علمی دانشجویان پزشکی زمینه‌ساز رشد علمی دانشجویان نخبه

مدیر امور نخبگان و استعدادهای درخشان وزارت بهداشت گفت: تلاش مجموعه وزارت بهداشت این است که المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی زمینه شناسایی استعدادها و رشد هرچه بیشتر دانشجویان نخبه رشته های علوم پزشکی را فراهم آورد.

به گزارش ایسنا، دکتر پروین پاسالار مدیر امور نخبگان و استعدادهای درخشان وزارت بهداشت، ضمن بیان این مطلب، افزود: بسته آموزشی ویژه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی تهیه شده که به صورت مجازی ارائه خواهد شد تا تمامی دانشجویان علوم پزشکی در سراسر کشور بتوانند از امکانات یکسانی در المپیاد برخوردار باشند.

وی با اشاره به تشکیل اتاق فکر مدیریت استعدادهای درخشان اظهار داشت: احکام اعضای اتاق فکر مدیریت استعدادهای درخشان ابلاغ گردیده و امید است با همکاری اعضای مربوطه برنامه ریزی جهت ساماندهی امور نخبگان و استعدادهای درخشان به سرانجام برسد.

دکتر پاسالار از تهیه بسته آموزشی ویژه المپیاد علمی دانشجویان جهت بارگذاری در دانشگاه مجازی در اسفند سال 96 خبرداد و تاکید کرد: این پکیج توسط اساتید کمیته های علمی شش حیطه آموزشی المپیاد و با هماهنگی دبیران علمی تهیه شده و از مزایای آن برقراری عدالت آموزشی و در دسترس قرار گرفتن منابع آموزشی به طور یکسان برای کلیه دانشجویان می باشد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، وی به تدوین آئین نامه المپیاد دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور در سال جاری و مسئولیت مدیریت امور نخبگان و استعدادهای درخشان در برگزاری المپیاد اشاره کرد و افزود: با توجه به اهمیت بحث تحول و نوآوری در آموزش حیطه جدیدی تحت عنوان کار آفرینی در بستر دانشگاههای هزاره سوم به دهمین المپیاد اضافه شد که به منظور جلب مشارکت دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا با رایزنی های بعمل آمده مقرر شد دانشجویان این مقاطع در این حیطه شرکت کنند.

مدیر امور نخبگان و استعدادهای درخشان وزارت بهداشت از محصول محور بودن المپیاد علمی دانشجویان پزشکی و ارائه محصولات و ایده های برتر توسط دانشجویان نخبه در تیم های مناطق آمایشی خبرداد و اظهار کرد: تلاش مجموعه وزارت بهداشت این است که المپیاد بتواند زمینه شناسایی استعداد ها و رشد هرچه بیشتر دانشجویان نخبه رشته های علوم پزشکی کشور را فراهم آورد.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24