4 تیم برتر جهان از نگاه مسی

ستاره آرژانتینی بارسلونا تیم ملی کشورش را شانس قهرمانی در روسیه نمی‌داند.

4 تیم برتر جهان از نگاه مسی

به گزارش ایسنا و به نقل از الموندو، لیونل مسی با آرژانتین امید زیادی به قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دارد. مسی در جام جهانی ۲۰۱۴ توانست با بازی‌های درخشانی که به نمایش گذاشت آرژانتین را به فینال برساند اما در نهایت آلبی سلسته در فینال تن به شکست داد.

او تیم ملی کشورش را نامزد قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ نمی داند. مسی گفت: آرژانتین همواره از شانس‌های قهرمانی در هر رقابتی است اما اگر واقع گرا باشیم باید بگویم که الان ما نامزد قهرمانی نیستیم. چهار تیم برزیل، اسپانیا، آلمان و فرانسه قدرتمندترین تیم‌های حال حاضر فوتبال جهان هستند و نامزد اصلی قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هستند.

مسی ادامه داد: درست است که ما در شرایط کنونی قوی نیستیم اما نهایت تلاش خود را برای کسب عنوان قهرمانی به کار خواهیم برد. بازیکنان آرژانتین برای پیروزی نباید به هواداران متکی باشند بلکه باید تنها به خود اعتماد کنند. بعد از جام جهانی روسیه بازیکنان زیادی از فوتبال خداحافظی خواهند کرد و این آخرین فرصت برای قهرمانی ما است.

مسی در پایان سخنان خود گفت: برای قهرمانی باید از نظر ذهنی بسیار قوی بود. من رابطه خوبی با بازیکنان دارم به ویژه با آگوئرو که مدت‌ها است دوست صمیمی هستم. امیدوارم که جام قهرمانی را در روسیه بالای سر برد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب