واکنش سنگربان رم به احتمال حضور در رئال

سنگربان رم بسیار خوشحال است که مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است و دوست دارد که بازی در کهکشانی‌ها را تجربه کند.

واکنش سنگربان رم به احتمال حضور در رئال

به گزارش ایسنا و به نقل از  مدیاست، الیسون بکر، سنگربان ۲۵ ساله رم از  زمانی که به ترکیب اصلی این تیم اضافه شده توانسته عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد. با توجه به این که رئال مادرید به دنبال جذب یک دروازه‌بان بزرگ است از دروازه‌بان رم هم به عنوان یکی از گزینه‌های حضور در رئال مادرید سخن به میان می‌آید.

این دروازه‌بان برزیلی خوشحال است که تیمی مانند رئال مادرید او را می‌خواهد. او گفت‌: این که رئال مادرید من را می‌خواهد برایم بسیار خوشحال کننده است. رسانه‌ها از  توجه رئال مادرید به من خبر می‌دهند و این نشان می‌دهد که من عملکرد خوبی در رم داشته‌ام.

او ادامه‌ داد: هر بازیکنی از این که تیمی بزرگ مانند رئال مادرید او را بخواهد خوشحال خواهد شد و من هم باید اعتراف کنم که چنین حسی دارم. با این حال از  حضور در رم حوشحالم و نهایت تمرکزم را روی این باشگاه خواهم گذاشت.

الیسون برزیلی از  روزهای سخت خود در رم گفت‌: وقتی به رم آمدم به من می‌گفتند که فصل نخست بازی به تو نخواهد رسید چرا که بازیکنی که وارد سری A می‌شود فصل نخست فقط باید تجربه کسب کند. این در حالی بود که من به توانایی خود ایمان داشتم و بیرون ماندن از ترکیب رم برایم آزار دهنده بود. بسیار خوشحالم که امکان بازی کردن پیدا کرده‌ام و می‌توانم برای رم به میدان بروم. می‌خواهم با درخشش در رم در تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل هم به میدان روم.

منبع :

مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24