بررسی برنامه راهبردی آزمون 7 فروردین

مباحث این آزمون مطابق با برنامه آزمون6 بهمنمی باشد و جمع بندی مباحث پایه است. مهم‌ترین نکته در این آزمون حفظ درصدها و چند از 10های آزمون 6 بهمن و گام بعدی برنامه ریزی بر

بررسی  برنامه راهبردی آزمون 7 فروردین

بررسی  برنامه راهبردی آزمون 7 فروردین

مباحث این آزمون مطابق با برنامه آزمون6 بهمنمی باشد و جمع بندی مباحث پایه است. مهم ترین نکته در این آزمون حفظ درصدها  و چند از 10های آزمون 6 بهمن و گام بعدی برنامه ریزی برای تبدیل یکی از نقاط ضعف به نقاط قوت و یا  تبدیل یکی از نقاط قوت به نقطه قوت پایدار می باشد .

درک عمومی هنر :

درک عمومی هنر آزمون 7 فروردین  ، مباحث مهمی چون هنر ایران اسلامی و نگار گری ایران  بررسی می شود. این مباحث  معمولا 7 الی 10 سوال را در کنکور به خود اختصاص می دهند. در کنکور های سال 94 و95 ( داخل و خارج از کشور) مجموعا 13 سوال مستقیما از روی متن کتاب هایی که در این آزمون معرفی شده اند طرح شده است.

بررسی  برنامه راهبردی آزمون 7 فروردین

درک عمومی ریاضی و فیزیک :

مباحث درک عمومی ریاضی و فیزیک در آزمون 7 فروردین هندسه مسطحه و فضایی ، تبدیلات هندسی و فیزیک نور می باشد . هندسه عموما 35 درصد سوالات درک عمومی‌ریاضی را به خود اختصاص می‌دهد .  قسمت های مختلف این بخش را در اشتراک با یکدیگر بررسی کنید . مثلا دایره های محیطی و محاطی را در هر بخش از هندسه مثلث ، چند ضلعی ها و N ضلعی ها بررسی کنید . در کنکور سال های 94 و 95 داخل و خارج از کشور  مجموعا 40 سوال  از این مباحث طرح شده بودند. فیزیک نور مبحثی است که هر ساله یک سوال  از 5 سوال فیزیک به آن اختصاص می یابد .  سوالات مربوط به این مبحث عموما پیچیدگی خاصی ندارند و بر اساس فرمول ها طرح می شوند.   

بررسی  برنامه راهبردی آزمون 7 فروردین

 ترسیم فنی :

ترسیم فنی آزمون 7 فروردین  مباحث هندسه مسطحه ،هندسه احجام  و ترسیمات هندسی می باشد . ترسیمات هندسی  هر ساله حدود 2الی4 سوال را در کنکور به خود اختصاص می‌دهد . این مبحث با مباحث رسم سه نما ، مجهول یابی و خط و صفحه  نکات مشترک زیادی دارند و نکات همدیگر را تکمیل می کنند . برای اینکه این مطالب را بهتر یاد بگیرید پیش نهاد میشود مباحث مرتبط را با هم بررسی کنید .

بررسی  برنامه راهبردی آزمون 7 فروردین

خلاقیت تصویری و تجسمی :

درک تصویر ، فنون بصری و سبک شناسی از مهم‌ترین و پر سوال‌ترین مباحث  خلاقیت تصویری و تجسمی هستند . تست زدن و بازیابی نکات بر اساس تصاویر برای این مباحث بسیار کار آمد خواهد بود . نکاتی که در این مباحث وجود دارد اکثرا در جزییات آن تصویر هستند . با دقت فراوان  جزییات تصویر را بررسی کرده و اطلاعت مهم را از دریافت کنید .

بررسی  برنامه راهبردی آزمون 7 فروردین

موفق و پیروز باشید.

نسیم پوراحمد رتبه 7 منطقه 2 کنکور هنر 96 دانشجوی طراحی صنعتی دانشگاه تهران

مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24