اصول و تکنیک‌های برنامه‌ریزی در ایام نوروز

با توجه با توانایی‌های خود برنامه ریزی نمایید و این موضوع بسیار اهمیت دارد چرا که باعث می‌شود بتوانید برنامه را اجرا نمایید.

اصول و تکنیک‌های برنامه‌ریزی در ایام نوروز

با توجه با توانایی های خود برنامه ریزی نمایید و این موضوع بسیار اهمیت دارد چرا که باعث می شود بتوانید برنامه را اجرا نمایید.و بر روی عملکرد خود تمرکز داشته باشید واز زمانتان به بهترین وجه ممکن استفاده نمایید.و زمان خود را مدیریت نمایید.
اصول و تکنیک‌های برنامه‌ریزی در ایام نوروز

برنامه مطالعاتی خودتان را از روز ۳ فروردین تا ۱۲ فروردین بنویسید.

قبل از تعطیلات تمام کتاب های درسی خود را روی یک میز بگذارید.

کتاب های درسی خود را از دروس سخت تر (دروسی که در آنها ضعیف تر باشید و یا اینکه مجبور باشید زمان بیشتری را برای یادگیری آنها صرف کنید.)تا به دروس راحت تر بچینید.

دروس سخت را در برنامه ی هر روز خود بنویسید. حتما نباید مدت زمان زیادی را هر روز اختصاص به یک درس سخت بدهید. همین که حداقل ۱۵۵ دقیقه در هر روز هر یک از دروس مشکل خود را بخوانید می تواند موثر واقع گردد.

دروس خود را در سه نوبت صبح و ظهر و عصر بخوانید.و این جمله بدین معنی می باشد که حتما نبایستی تمام درس های خود را در یک روز پشت سر هم بخوانید.

دروسی که راحت تر هستند را به صورت یک روز درمیان یا دو روز در میان در برنامه خود بگنجانید.

سعی کنید برای درس هایتان ساعت مشخص کنید. به طور مثال نگویید که ریاضی را هر روز ساعت ۱۰ صبح می خوانید. زیرا ممکن است که مهمان سر برسد و شما نتوانید که به برنامه تان برسید. بهتر است مدت زمان مطالعه را مشخص کنید و هر زمان از روز که توانستید مطالعه خود را انجام بدهید.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24