محقق ایرانی مدال برنز جشنواره فناوری مالزی را کسب کرد

یک محقق ایرانی دانشکده بین المللی پزشکی دانشگاه علوم و مدیریت مالزی در هفدهمین جشنواره فناوری مالزی 2018 که در محل تجارت جهانی پوترا شهر کوالالامپور برگزار شد، توانست مد

محقق ایرانی مدال برنز جشنواره فناوری مالزی را کسب کرد

یک محقق ایرانی دانشکده بین المللی پزشکی دانشگاه علوم و مدیریت مالزی در هفدهمین جشنواره فناوری مالزی 2018 که در محل تجارت جهانی پوترا شهر کوالالامپور برگزار شد، توانست مدال برنز این جشنواره را از آن خود کند.

'سیامک صرافان' رئیس واحد ارتوپدی دانشکده بین المللی پزشکی دانشگاه علوم و مدیریت مالزی جایزه خود را به دلیل ارائه پروژه ای تحت عنوان 'ابزار آموززشی واقعیت محور مجازی برای دانشجویان پزشکی' از 'وان مانشول' رئیس انجام پژوهشگران مالزی دریافت کرد.
این ابزار آموزشی بر اساس مدل 'واقعیت افزوده' به منظور استفاده برای دانشجویان رشته های پزشکی طراحی شده است.
واقعیت افزوده یک نمای فیزیکی زنده، مستقیم یا غیرمستقیم (و معمولاً در تعامل با کاربر) است، که عناصری را پیرامون دنیای واقعی افراد اضافه می‌ کند. این عناصر بر اساس تولیدات رایانه ای از طریق دریافت و پردازش اطلاعات کاربر توسط سنسورهای ورودی مانند صدا، ویدئو یا تصاویر گرافیکی ایجاد می‌ شوند.
این ابزار آموزشی همچنین قادر است ظرفیت های روحی و فیزیکی را از طریق تعاملات سریع افزایش دهد.
'سیامک صرافان' پیش از این نیز موفق شده بود با ارائه مقالاتی در مورد نحوه اختصاص 'ضریب تاثیر' مجلات پزشکی که به نحوی روش فعلی را مورد انتقاد قرار داده و روشی جدیدی را ارائه کرده بود، مدال طلای رقابت های بین المللی نوآوری های مبتکرانه سال 2017 (iCAN) کانادا را در تورنتو از آن خود نماید.
هفدهمین جشنواره فناوری مالزی در روزهای 22 تا 24 فوریه (3 تا 5 اسفند) در مرکز تجارت جهانی پوترا شهر کوالالامپور باحضور 600 مخترع و مبدع از 17 کشور جنوب شرق آسیا و اروپا برگزار شد.
نوآوران کشور کرواسی توانستند باکسب 11 مدال مختلف بیشترین مدال های این جشنواره را به خود اختصاص دهند.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24