توانمندی ایران در رشته‌های مهندسی

مدیر دفتر تبادلات آکادمیک آلمان در تهران گفت: کشور ایران از نظر رشته‌های مهندسی سطح بسیار بالایی دارد و این حوزه از توانمندی‌های خوبی برخوردار است.

توانمندی ایران در رشته‌های مهندسی

مدیر دفتر تبادلات آکادمیک آلمان در تهران گفت: کشور ایران از نظر رشته های مهندسی سطح بسیار بالایی دارد و این حوزه از توانمندی های خوبی برخوردار است.

فرنس اشتوکل در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: کشور ایران در قدیمی ترین رشته های مهندسی فعال بوده است و این امر موجب  شده تا امروز این کشور در این حوزه از سطح بالایی برخوردار شود.

وی افزود: همچنین کشور ایران در رشته هایی مانند فناوری اطلاعات نیز توانمندی بالایی دارد.

مدیر دفتر تبادلات آکادمیک آلمان در تهران گفت: کشورهای اروپایی از جمله آلمان علاقه زیادی به فعالیت در رشته های علوم اجتماعی و مطالعات در زمینه ایران دارند.

اشتوکل خاطرنشان کرد: سطح همکاری های علمی و آموزشی میان دو کشور ایران و آلمان بسیار خوب است و کمیت و کیفیت این روابط می تواند توسعه یابد.

وی عنوان کرد: موسسه تبادل آکادمیک آلمان در ایران به دانشجویان و محققان ایرانی برای شرکت در دوره های دکتری و کنفرانس های علمی بورس ارائه می کند.

مدیر دفتر تبادلات آکادمیک آلمان در تهران اظهار داشت: این موسسه هرساله هزار بورس به دانشجویان و محققان ایرانی اعطا می کند.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24