حرکات عجیب آلبا و سوارس در مقابل خیرونا

مدافع و مهاجم بارسلونا در دیدار دیشب تیم‌شان مقابل خیرونا برای محروم شدن تلاش می‌کردند.

حرکات عجیب آلبا و سوارس در مقابل خیرونا

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، بارسلونا شنبه شب در هفته‌ بیست و پنجم لالیگا با نتیجه‌ ۶ بر یک خیرونا را شکست داد. لوییس سوارس توانست در این بازی هت تریک کند و جوردی آلبا نمایش خوبی داشت. با این حال دو بازیکن بارسلونا در دقایق پایانی بازی حرکات عجیبی را از خود نشان دادند.

مهاجم اروگوئه‌ای و مدافع ‌اسپانیایی برای دریافت کارت زرد تلاش می‌کردند. آلبا به هدف خود رسید و در ‌دقیقه ۸۷ از قصد مافئو (بازیکن خیرونا) را متوقف کرد تا کارت زرد بگیرد. مدافع آبی‌ اناری‌ها با این اتفاق پنج کارته شد و دیدار پنج‌شنبه شب برابر لاس پالماس را از دست داد. البته اگر کمیته‌ انضباطی ‌اسپانیا حرکت این بازیکن را عمدی بداند ممکن است او از دو دیدار محروم شود و بازی حساس برابر اتلتیکومادرید را از دست بدهد.

سوارس نیز سعی  کرد کارت زرد دریافت کند اما موفق نشد. او بارها تکل زد و حتی برای رسیدن به هدفش وقت کشی نیز کرد. با این حال آلبرولا روخاس (داور بازی) مهاجم اروگوئه‌ای را جریمه نکرد.

دو بازیکن بارسلونا به این خاطر سعی داشتند کارت زرد دریافت کنند که حضورشان برابر اتلتیکومادرید قطعی باشد و اگر قرار باشد محرومیتی داشته باشند، مقابل لاس پالماس این اتفاق بیافتد.

منبع :



مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24