کاظم قلم چی:سوال‌های پیشنهادی نوروز (شخصی سازی شده برای شما)

پیشنهاد : این متن را دو بار بخوانید ، یک بار قبل از دیدن سوال‌های پیشنهادی و بار دوم پس از دیدن سوال‌های پیشنهادی در صفحه‌ی شخصی خود

کاظم قلم چی:سوال‌های پیشنهادی نوروز (شخصی سازی شده برای شما)

پیشنهاد : این متن را دو بار بخوانید ، یک بار قبل از دیدن سوال های پیشنهادی و بار دوم پس از دیدن سوال های پیشنهادی در صفحه ی شخصی خود


بهترین سوال ها برای تمرین در دوران نوروز :


امسال کار جدیدی برای شما انجام داده ایم . متناسب با تراز شما در هر درس ، سوال ها یی را برای شما انتخاب کرده ایم و به صورت شخصی سازی شده در اختیار شما قرار می دهیم . هدف این است که در زمان کم بیشترین نتیجه را بگیرید . فرض کنیم تاکنون در 12 آزمون بدون غیبت شرکت کرده اید و به 3000 سوال پاسخ داده اید این سوال ها را به صورت درس به درس و مبحث به مبحث برایتان دسته بندی کرده ایم و به طور مرتب در اختیار شما قرار می دهیم .

در سایت کانون به صفحه ی شخصی خود بروید و سوال های پیشنهادی نوروز را که ما برای شما شخصی سازی کرده ایم ببینید. آن گاه اگر خواستید، معیارها را تغییر دهید و سوال ها را با معیارهای خودتان شخصی سازی کنید .

شخصی سازی بر اساس سطح دشواری : ما براساس میانگین تراز شما در هر درس سوال ها را در سه گروه صحیح ، اشتباه و نزده در اختیار شما قرار می دهیم . برای دانش آموزانی که تراز پایین تر از 5500 دارند سوال های نزده ی دشوار و اشتباه های دشوار را پیشنهاد نکرده ایم از سوی دیگر برای دانش آموزان ترازهای بالا ، سوال های درست ساده را پیشنهاد نکرده ایم ولی ممکن است شما تراز پایین تر از 5500 داشته باشید و بخواهید سوال های دشوار نزده یا اشتباه را هم پاسخ دهید در این صورت کافی است در کنار این نوع سوال ها یک علامت تیک بزنید یا شاید دانش آموز تراز بالای 7000 باشید و بخواهید برای دوره کردن ، تمام سوال های درست ساده را هم پاسخ دهید کافی است مقابل سوال های درست ساده تیک بزنید تا این گروه سوال ها هم برایتان اضافه شود .

شخصی سازی بر مبنای مبحث : در بسته ی سوال های پیشنهادی نوروز، ما مبحث هایی را برایتان انتخاب کرده ایم که نسبت به هم ترازهایتان وضعیت بهتری دارید( با هدف شروع از نقاط قوت و تبدیل نقاط قوت به نقاط قوت پایدار) اما ممکن است شما بخواهید مبحث های دیگر را هم که ضعیف تر هستید یا اصلا به سوال های آن مباحث پاسخ نداده اید در همان نوبت اول تمرین کنید در این صورت کافی است درکنار مبحث های انتخاب نشده روی علامت ستاره کلیک کنید.


شخصی سازی بر مبنای تمرین یک نوبته یا چند نوبته :

در سوال های پیشنهادی نوروز ، ما در حالت پیش فرض ، هر سه نوع سوال صحیح و اشتباه و نزده را در یک جا و به صورت مسلسل پیشنهاد کرده ایم ولی ممکن است شما تصمیم بگیرید در نوبت اول فقط به سوال هایی که صحیح پاسخ داده اید مراجعه کنید و در نوبت های بعدی به تمرین سوال هایی که اشتباه پاسخ داده بودید یا سفید گذاشته بودید بروید . تصمیم با خود شماست می توانید تیک هر نوع سوالی را که نمی خواهید بار اول پاسخ دهید بردارید .

و تذکر پایانی : جعبه ابزار کارنامه از کارنامه ی بازیابی تا سوال های پیشنهادی و کارنامه ی مبحثی و کارنامه ی پنج نوع درس همگی زمانی برای شما مفید خواهند بود که در آزمون ها غیبت نکرده باشید و کارنامه واقعا کارنامه ی خودتان باشد یعنی تقلب نکرده باشید . در این صورت می توانید از اشتباهات خود بیاموزید و پیشرفت کنید .


کاظم قلم چی

4اسفند 96کاظم قلم چی:سوال‌های پیشنهادی نوروز (شخصی سازی شده برای شما)

مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24