1000 بورسیه بنیاد قلم چی برای فرزندان فرهنگیان در سال 96

بنیاد قلم چی، امسال در اجرای طرحی جدید، تاکنون بیش از 900 نفر از فرزندان 6 گروه از فرهنگیان را که در شرایط دشوار و خاص فعالیت می‌کنند تحت پوشش بورسیه قرار داده است.

1000 بورسیه بنیاد قلم چی برای فرزندان فرهنگیان در سال 96

بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام)، امسال در اجرای طرحی جدید، تاکنون بیش از 900 نفر از فرزندان 6 گروه از فرهنگیان را که در شرایط دشوار و خاص فعالیت می کنند تحت پوشش بورسیه قرار داده است.


زهرا علومی مسئول بورسیه با اعلام این خبر، گفت: به دلیل اهمیت کار معلمان و نقش مهمی که در آموزش بورسیه ها دارند، بورسیه فرزندان معلمان روستایی، فرزندان معلمان عشایری، فرزندان معلمان مدارس استثنایی، فرزندان معلمان مدارس شبانه روزی، فرزندان معلمان نهضت سواد آموزی و همچنین بورسیه فرزندان خدمتگزاران مدارس، امسال از آذر ماه در دستور کار بنیاد قلم چی و نمایندگی های آن در سراسر کشور قرار گرفت.

وی افزود: بر همین اساس ظرف مدت دوماه، بیش از 900 دانش آموز از فرزندان این 6 گروه، بورسیه بنیاد قلم چی شده اند.

به گفته وی حدود 481 نفر از این دانش آموزان پسر و 419 نفر دختر هستند که بر اساس آمار، 139 نفر در مقطع دبستان، 409 نفر متوسطه دوره اول، 228 نفر متوسطه دوره دوم و 124 نفر در مقطع پیش دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند.

وی اظهار داشت: تاکنون 459 نفر از فرزندان معلمان روستایی، 152 نفر از فرزندان خدمتگزاران، 107 نفر از فرزندان معلمان مدارس استثنایی، 92 نفر از فرزندان معلمان مدارس شبانه روزی، 73 نفر از فرزندان معلمان عشایری و 17 نفر از فرزندان معلمان نهضت سواد آموزی تحت پوشش بورسیه قرار گرفتند.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24