معرفی برترین‌های نخستین جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی

نخستین جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی با معرفی برترین ایده پردازان این حوزره بکار خود پایان داد.

معرفی برترین‌های نخستین جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی

نخستین جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی با معرفی برترین ایده پردازان این حوزره بکار خود پایان داد.

آیین اختتامیه نخستین جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی با هدف شناسایی ایده های برتر هوایی، هوانوردی و همچنین ایجاد پیوند بین صاحبان ایده، دانشگاه ها، صاحبان سرمایه و فعالین این صنعت و ایجاد زیرساخت جهت تجاری‌سازی ایده های کاربردی شامگاه دوشنبه در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شد.
رویدادی که به گفته مهدی تاج پور دبیر علمی این همایش به همت انجمن علمی دانشجویی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، انجمن علمی دانشجویی هوافضا دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران و با همکاری ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و با مشارکت انجمن ها علمی و کارآفرینی هوافضا و دانشگاه ها، اتحادیه ها و کانون های دانشجویی سراسر کشور اردیبهشت امسال کلید خورد.
وی با اشاره به برگزاری سه کارگاه خلاقیت و نوآوی، طراحی و تدوین کسب و کار و همچنین ایده پردازی در صنعت هوایی برای پیش رشد و خدمت بهتر به ایده پردازان گفت: به طور حتم برگزاری این کارگاه ها در کمک به ایده پردازان برای پرورش ایده هایشان و ارسال به دبیرخانه جشنواره بسیار تاثیرگزار بوده است.
در ادامه این آئین که با حضور دکتر مجید سرسنگی معاون امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، مهندس احمد بیرانوند مشاور عالی ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دکتر زالی رییس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران همراه بود، برترین ایده پردازان بخش هوایی و هوانوردی در سه رتبه معرفی و با اهداء لوح از آنان تجلیل بعمل آمد.
بر اساس این گزارش، تیم 12 نفره پیشگامان موتور ژنراتور PEG رتبه نخست، مهدی عزیزی و حمیدرضا مراد زاده بعنوان رتبه دوم و همچنین آرش جعفری رتبه سوم نخستن جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی را به خود اختصاص دادند.
همچنین در بخش شایستگان تقدیر نخستین جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی نیز از فواد مسلم، امیر و علیرضا سپهری با اهداء لوح تجلیل بعمل آمد.
آیین اختتامیه نخستین جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی با هدف شناسایی ایده های برتر هوایی و هوانوردی و همچنین ایجاد پیوند بین صاحبان ایده، دانشگاه ها، صاحبان سرمایه و فعالین صنعت و ایجاد زیرساخت جهت تجاری‌سازی ایده های کاربردی شامگاه دوشنبه در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب