کارنامه‌ی اشتباهات، لقمه‌ی آماده

ارزیابی آزمون در همان روز ازجمله موارد مشاوره‌ای است که پشتیبان‌ها و مدیران مرتب بر آن تأکید دارند و به دانش‌آموزان توصیه می‌کنند.

کارنامه‌ی اشتباهات، لقمه‌ی آماده

ارزیابی آزمون در همان روز ازجمله موارد مشاوره‌ای است که پشتیبان‌ها و مدیران مرتب بر آن تأکید دارند و به دانش‌آموزان توصیه می‌کنند.

با توجه به این‌که ممکن است تعدادی از دانش‌آموزان این کار را انجام ندهند یا حتی به صورت کامل انجام نشود، امسال برای اولین بار کارنامه‌ی اشتباهات در صفحه‌ی شخصی دانش‌آموزان قرار گرفته است؛ زیرا شاید بعد از چند آزمون، فرصت مناسبی برای ارزیابی تمام دفترچه‌های قبلی وجود نداشته باشد یا بررسی مجدد انبوهی از سؤالات از نظر دانش‌آموزان خسته‌کننده و کسل‌کننده باشد که این خود دلیلی برای عدم مراجعه به دفترچه‌ی آزمون‌های قبلی است.

کارنامه‌ی اشتباهات ابزار بسیار مناسبی است که دانش‌آموزان به‌راحتی می‌توانند تمام سؤالات اشتباه خود را به صورت درس‌محور و آزمون‌محور مشاهده کنند و چون همراه با پاسخ است کار را به‌مراتب آسان‌تر می‌کند.

مراجعه به اشتباهات و پاسخ صحیح به بخشی از این سؤالات سبب افزایش انگیزه می‌شود و نیز باعث برطرف کردن نکات و چالش‌هایی می‌شود که دانش‌آموزان طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته در جلسه‌ی آزمون به آن بی‌توجه بوده‌اند. کارنامه‌ی اشتباهات کلکسیونی از نقاط ضعف دانش‌آموز است که می‌تواند خیلی راحت‌تر و منظم‌تر آن‌ها را برطرف کند.

دانش‌آموزان می‌توانند به جای مراجعه به تمام دفترچه‌ی آزمون‌های قبلی و کنترل مجدد سؤال‌های غلط، با استفاده از کارنامه‌ی اشتباهات در یک نگاه تمام سؤالات اشتباه خود را مشاهده کرده و در صورت تمایل به صورت درس‌محور یا آزمون‌محور آن‌ها را رفع اشکال کنند. این کار سبب می‌شود دانش‌آموز متوجه شود که تا چه حد یادگیری ناقص خود را به یادگیری کامل تبدیل کرده است.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24