ریاضیات رشته‌ی تجربی در کنکور

برای درس ریاضی پیشنهاد می‌کنم از چند منبع مختلف تست کار کنید؛ ولی ابتدا از منبعی استفاده کنید که شامل تمام تمرین‌های کتاب درسی و تست‌های کنکور باشد.

ریاضیات رشته‌ی تجربی در کنکور

به طور خاص نمی‌شود مشخص کرد که مباحث سخت کنکور از چه قسمتی از کتاب طرح می‌شود. برای مثال سال 95 قسمت مشتق سؤالات سختی داشت در حالی که معمولاً تست‌های مربوط به این قسمت معمولی هستند. در کل باید گفت دانش‌آموزان با کاربرد مشتق، منحنی‌های درجه‌ی دوم، هندسه و معادلات مثلثاتی بیش‌تر از مباحث دیگر چالش دارند.

  • برای درس ریاضی پیشنهاد می‌کنم از چند منبع مختلف تست کار کنید؛ ولی ابتدا از منبعی استفاده کنید که شامل تمام تمرین‌های کتاب درسی و تست‌های کنکور باشد.

  • برای درس ریاضی موضوعاتی مانند حد، مشتق، کاربرد مشتق و انتگرال بیش از دیگر فصل‌ها به هم گره خورده و مربوط‌اند.

  • در درس ریاضی موضوعاتی مانند مثلثات، تابع، قدر مطلق، لگاریتم، معادله و نامعادله، تعیین علامت و توابع درجه‌ی دوم از موضوعات پایه و بنیادی هستند و بلد نبودن آن‌ها شما را دچار مشکل می‌کند.

  • برای درس ریاضی بعد از کلاس درس و آموزش توسط دبیر اگر درس را متوجه شده‌اید مستقیماً به سراغ حل تست بروید ولی اگر متوجه نشده‌اید در زمان دیگری درس را مرور و مطالعه کنید. در درس ریاضی رشته‌ی تجربی مهم‌ترین نکته این است که درس و نکات آن را آن قدر مرور کنید که ملکه‌ی ذهن شود.

  • بعضی از موضوعات ساده‌ی ریاضی را می‌توانید با اعتماد بیش‌تری پاسخ دهید که شامل مباحث آمار، دنباله‌های حسابی و هندسی، لگاریتم، ترکیبات و احتمال، تابع، حد، ماتریس و مثلثات هستند.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
خازن (قسمت اول ) از فیزیک 2 يازدهم تجربي
يازدهم تجربي     دبیر : حسین ناصحی