نکاتی برای مطالعه‌ی درس‌های اختصاصی

برای درس‌های محاسباتی و استدلالی بهتر است مباحث باقی‌مانده‌ی این درس‌ها را خلاصه کرده و با تست‌زنی بر آن‌ها تسلط پیدا کنید.

نکاتی برای مطالعه‌ی درس‌های اختصاصی

برای درس‌های محاسباتی و استدلالی بهتر است مباحث باقی‌مانده‌ی این درس‌ها را خلاصه کرده و با تست‌زنی بر آن‌ها تسلط پیدا کنید. از اواخر فروردین‌ماه حجم بیش‌تری از زمانی را که برای این درس‌ها اختصاص می‌دهید برای تست‌زنی سنجشی لحاظ کنید. تست‌زنی سنجشی یعنی تدارک آزمون‌هایی استاندارد و هم‌سطح دشواری سؤالات کنکور سراسری توسط داوطلب برای ارزیابی وضعیت خود.

اگر درس‌هایی مثل ریاضی و فیزیک درست مطالعه شوند می‌توانند سکوی پرتاب شما در کنکور سراسری باشند. با بررسی سؤالات این درس‌ها در چند سال اخیر متوجه می‌شوید تعداد سؤالاتی که از مباحث مختلف مطرح می‌شود همیشه به یک سبک بوده است.

برای این درس‌ها مطالعه‌ی هدفمند داشته باشید و با دقت تست بزنید و سعی کنید با تیپ تست‌های مختلف آشنا شوید. نکات تست‌ها را یادداشت کنید و با ترکیب این نکات برای حل دیگر تست‌ها از آن‌ها استفاده کنید. سرعت خود را از طریق آزمون‌های زمان‌دار بالا ببرید. همه‌ی جنبه‌ها و ریزه‌کاری‌های یک مبحث را مطالعه کنید و بر همه‌ی نکات آن مسلط شوید. به هیچ عنوان از خلاصه‌نویسی و از آن مهم‌تر از مرور این خلاصه‌ها غافل نشوید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی هندسه تحلیلی بخش دوم
چهارم ریاضی     دبیر : سینا محمد پور