پیش بینی کسب درآمد 84 تا 87 میلیارد دلاری اپل طی پاییز 2017

پیش‌بینی تحلیل‌گران نشان از این دارد که اپل با کسب درآمد 84 تا 87 میلیارد دلاری طی پاییز 2017 دوباره رکوردشکنی خواهند کرد.

پیش بینی کسب درآمد 84 تا 87 میلیارد دلاری اپل طی پاییز 2017

پیش‌بینی تحلیل‌گران نشان از این دارد که اپل با کسب درآمد ۸۴ تا ۸۷ میلیارد دلاری طی پاییز ۲۰۱۷ دوباره رکوردشکنی خواهند کرد.

اپل بامداد پنجشنبه گزارش مالی مربوط به عملکرد این کمپانی طی سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۷ میلادی را منتشر خواهد کرد. در ساعاتی مانده تا زمان انتشار این گزارش شاهد پیش‌بینی‌هایی هستیم که نشان از کسب درآمد ۸۴ تا ۸۷ میلیارد دلاری توسط اپل طی پاییز سال ۲۰۱۷ دارد.

برآوردهای انجام شده نشان از این دارد که احتمالا اپل درآمدی ۸۴ تا ۸۷ میلیارد دلاری را طی پاییز سال گذشته‌ی میلادی به دست خواهد آورد. همچنین باید به انتشار آمار دیگری نظیر حاشیه‌ی سود ۳۸ تا ۳۸.۵ درصدی اشاره کرد. Macrumors در گزارش خود اعلام کرده که میزان هزینه‌های عملیاتی اپل ۷.۶۵ تا ۷.۷۵ میلیارد دلار خواهد بود.

در صورتی که اپل بتواند درآمد ۸۴ تا ۸۷ میلیارد دلاری را کسب کند، باید شاهد یک رکوردشکنی توسط این کمپانی باشیم. اپل به دلیل رونمایی و عرضه‌ی نسل جدید آیفون‌های خود در اواخر تابستان، طی پاییز از نظر مالی رکوردهای جدیدی را ثبت می‌کند. این کمپانی سال گذشته موفق شد تا با کسب درآمد ۷۸.۴ میلیارد دلاری رکوردشکنی کند، حال آنکه تحلیل‌گران وال‌استریت کسب درآمدی ۸۷.۰۶ میلیارد دلاری را توسط این کمپانی پیش‌بینی کرده‌اند. البته باید به این نکته اشاره کرد که شماری از تحلیل‌گران حتی کسب درآمد ۸۹ میلیار دلاری را نیز پیش‌بینی کرده‌اند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب