تغییرات ترکیب نقطه قوت تیم شفر شد

سرمربی استقلال بر خلاف گذشته همواره تغییرات مثبتی در ترکیب آبی‌ها داشته است.

تغییرات ترکیب نقطه قوت تیم شفر شد

سرمربی استقلال بر خلاف گذشته همواره تغییرات مثبتی در ترکیب آبی ها داشته است.

یکی از انتقادات همیشگی از علیرضا منصوریان تغییرات در ترکیب این تیم بود. منتقدان عقیده داشتند این موضوع به استقلال ضربه می زند و اجازه نمی دهد تا هارمونی این تیم شکل بگیرد.


شفر با حضور در استقلال نیز این روند را تا اندازه ای ادامه داد؛ اما به علت تغییرات درست در ترکیب تیم خود پیش از هر دیدار هیچگاه مواخذه نشده است.


سرمربی آلمانی استقلال به طور مثال در دیدار با پارس جنوبی نسبت به بازی با پدیده برزای، قربانی و قائدی را به خط حمله خود اضافه کرد که این سه بازیکن 3 گل، یک پاس گل و یک پنالتی برای این تیم گرفتند.


این روند در دیدار با نفت آبادان نیز ادامه داشت. روزبه چشمی بعد از مصدومیت به مرکز خط دفاعی اضافه نشد تا در خط هافبک به میدان برود و پژمان منتظری از ابتدا در ترکیب آبی ها حضور داشت. منتظری در خط دفاعی ضمن گلزنی عملکرد خوبی داشت و روزبه چشمی توانست به خوبی کرار را با دوندگی بالای خود از جریان بازی خارج کند تا بازی خوانی مناسب شفر، کمک زیادی به این تیم برای کسب شانس حضور در فینال کند.


منتقدان تغییر ترکیب حالا مطمئنا با نگاه به نتایج استقلال دیگر انتقادی به تغییرات این سرمربی آلمانی در ترکیب ندارند و نسبت به این موضوع دیگر موضع گیری نخواهند داشت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب