تغییرات ترکیب نقطه قوت تیم شفر شد

سرمربی استقلال بر خلاف گذشته همواره تغییرات مثبتی در ترکیب آبی‌ها داشته است.

تغییرات ترکیب نقطه قوت تیم شفر شد

سرمربی استقلال بر خلاف گذشته همواره تغییرات مثبتی در ترکیب آبی ها داشته است.

یکی از انتقادات همیشگی از علیرضا منصوریان تغییرات در ترکیب این تیم بود. منتقدان عقیده داشتند این موضوع به استقلال ضربه می زند و اجازه نمی دهد تا هارمونی این تیم شکل بگیرد.


شفر با حضور در استقلال نیز این روند را تا اندازه ای ادامه داد؛ اما به علت تغییرات درست در ترکیب تیم خود پیش از هر دیدار هیچگاه مواخذه نشده است.


سرمربی آلمانی استقلال به طور مثال در دیدار با پارس جنوبی نسبت به بازی با پدیده برزای، قربانی و قائدی را به خط حمله خود اضافه کرد که این سه بازیکن 3 گل، یک پاس گل و یک پنالتی برای این تیم گرفتند.


این روند در دیدار با نفت آبادان نیز ادامه داشت. روزبه چشمی بعد از مصدومیت به مرکز خط دفاعی اضافه نشد تا در خط هافبک به میدان برود و پژمان منتظری از ابتدا در ترکیب آبی ها حضور داشت. منتظری در خط دفاعی ضمن گلزنی عملکرد خوبی داشت و روزبه چشمی توانست به خوبی کرار را با دوندگی بالای خود از جریان بازی خارج کند تا بازی خوانی مناسب شفر، کمک زیادی به این تیم برای کسب شانس حضور در فینال کند.


منتقدان تغییر ترکیب حالا مطمئنا با نگاه به نتایج استقلال دیگر انتقادی به تغییرات این سرمربی آلمانی در ترکیب ندارند و نسبت به این موضوع دیگر موضع گیری نخواهند داشت.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24