سومین کنفرانس زیست‌شناسی سامانه‌های ایران برگزار می‌شود

سومین کنفرانس زیست‌شناسی سامانه‌های ایران هشتم و نهم اسفندماه 1396 با محوریت و حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

سومین کنفرانس زیست‌شناسی سامانه‌های ایران برگزار می‌شود

سومین کنفرانس زیست‌شناسی سامانه‌های ایران هشتم و نهم اسفندماه 1396 با محوریت و حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار می شود.

عباس شجاع‌الساداتی دبیر اجرایی سومین کنفرانس زیست‌شناسی سامانه‌های ایران در خصوص برگزاری این کنفرانس، گفت: سومین کنفرانس زیست‌شناسی سامانه‌های ایران با سبکی متفاوت به منظور فراهم کردن شرایط لازم برای ورود متخصصین و پژوهشگران کشور به این عرصه راهبردی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.
وی افزود: هر چند در توسعه زیست‌شناسی مولکولی در طی چند دهه گذشته، موفقیت‌های خوبی به لحاظ تربیت نیروی انسانی متخصص، تولید علم، تولید محصول و تجاری‌سازی در کشور بدست آمد، لیکن در نهادینه کردن و توسعه انقلاب جدید زیست‌فناوری که از سال 2000 میلادی بعد از اتمام پروژه ژنوم انسان، تحت عنوان زیست‌شناسی سامانه‌ها شروع شده، توجه و اقدامات لازم در کشور صورت نگرفته است.
شجاع الساداتی ادامه داد: تلاش مسئولین کنفرانس بر این است تا با حضور فعال فرهیختگان و علاقه مندان زیست‌فناوری کشور در طی دو روز سخنرانان کلیدی بین‌المللی و ملی در حوزه‌های مختلف پزشکی، صنعت، کشاورزی و علوم زیستی در مورد زمینه‌های تخصصی مربوطه به ارائه دستاوردها بپردازند.
به گفته وی،کارگاه‌های آموزشی تخصصی و ارائه مقالات به صورت شفاهی و پوستر نیز در کنار برنامه‌های اصلی کنفرانس برگزار می شود.
دبیر اجرایی سومین کنفرانس زیست‌شناسی سامانه‌های ایران در خصوص اهداف برگزاری این کنفرانس در کشور، گفت: ارتقاء سطح دانش زیست‌شناسی سامانه‌ها و تبیین توانمندی‌های آن، گردهمایی متخصصان و فراهم کردن بستری برای تبادل نظر بین کارشناسان، تشویق و ترغیب پژوهشگران به کاربردی کردن زیست‌شناسی سامانه‌ها، ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی و آشنایی با مسائل روز، گسترش ارتباط علمی بین مراکز تحقیقاتی و پژوهشی کشور و برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت از اهداف تعیین شده برای این کنفرانس است.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24