زرد عمومی، چرا و چگونه؟

برخی فکر می‌کنند باید اول همه‌ی درس‌های عمومی را بخوانند و بعد از کتاب زرد عمومی استفاده کنند، اما اشتباه نکنید.

زرد عمومی، چرا و چگونه؟

کتاب زرد عمومی شامل ۳۰ مجموعه‌سؤال عمومی درس‌های ادبیات و عربی و دین و زندگی و زبان انگلیسی کنکورهای سراسری و آزاد سال‌های گذشته است؛ یعنی سؤالات عمومی 6 سال اخیر در 5 رشته‌ی کنکور در این کتاب گردآوری شده است.

برخی فکر می‌کنند باید اول همه‌ی درس‌های عمومی را بخوانند و بعد از کتاب زرد عمومی استفاده کنند، اما اشتباه نکنید. از روز اولی که شروع به مطالعه برای کنکور می‌کنید کتاب زرد عمومی را در برنامه‌ی مطالعاتی  بگذارید.

چرا؟

اول این‌که هر سال سؤال‌های عمومی کنکور شباهت زیادی به سؤالات سال قبل دارند. هرچند کمی تغییر و جابه‌جایی وجود دارد ولی نکات در این سؤالات مشابه است. شما با تست زدن هم می‌توانید یاد بگیرید. تست‌های کتاب زرد عمومی را کار کنید و یاد بگیرید. اگر استفاده از کتاب زرد عمومی را به روزهای آخر موکول کنید ممکن است هرگز وقت نکنید که تست‌ها را کامل بزنید. دوم این‌که وقتی این تست‌ها را تمرین می‌کنید وقتی کتاب درسی را می‌خوانید خیلی بیش‌تر روی قسمت‌های مهم توجه و تمرکز می‌کنید؛ پس با زدن تست‌های زرد عمومی خواندن کتاب‌ درسی هم دقیق‌تر می‌‌شود.

هدف  از تمرین تست‌های کتاب زرد عمومی در ابتدا آموزش است. لازم نیست تست‌ها را از اول زمان‌دار بزنید. هر تستی را که جواب دادید، پاسخ آن را بررسی کنید و نکات آن را بفهمید و بعد به سراغ تست بعدی بروید. حتی اگر جواب را نمی‌دانید با دیدن پاسخ، آن را یاد بگیرید. با تمرین بیش‌تر می‌توانید تست‌های بیش‌تری را پاسخ دهید و کم کم زمان‌دار تست بزنید. به‌تدریج می‌توانید از کتاب زرد عمومی برای تست‌های سنجشی استفاده کنید.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
آمار از ریاضی 2 يازدهم تجربي
يازدهم تجربي     دبیر : علی هاشمی