زرد عمومی منبع بسیار خوبی برای درس‌های عمومی

کتاب زرد عمومی شامل 30 مجموعه‌تست از درس‌های عمومی از 5 رشته‌ی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان است.

زرد عمومی منبع بسیار خوبی برای درس‌های عمومی

کتاب زرد عمومی شامل 30 مجموعه‌تست از درس‌های عمومی  از  5 رشته‌ی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان است. این کتاب کمک می‌کند تا دانش‌آموزان با تست‌های کنکوری درس‌های عمومی به صورت‌ مجموعه‌دروس آشنا شوند. این تست‌ها با توجه به مجموعه‌ای بودن آن‌ها باید به صورت زمان‌دار کار شوند و با استفاده از این کتاب روند مطالعه به صورت بازیابی اطلاعات صورت می‌گیرد؛ یعنی اول تست می‌زنید و بعد بر اساس عملکرد خود به مطالعه و مرور می‌پردازید. در این کتاب در مقابل هر سؤال مشخص شده است که متعلق به چه پایه و چه مبحثی است؛ به‌عبارتی مبحث‌شناسی دارد. با این کار دانش‌آموز به‌راحتی پایه و مبحث سؤال را تشخیص می‌دهد و در صورت یادگیری ناقص به مبحث مورد نظر مراجعه کرده و یادگیری خود را به کامل تبدیل می‌کند. با توجه به نحوه‌ی مطالعه‌ی این کتاب که باید به صورت زمان‌دار و در قالب مجموعه‌دروس کار شود فرصت بسیار خوبی برای اجرای تکنیک‌های تست‌زنی ازجمله مدیریت زمان (زمان‌های نقصانی) و چند از ده و استفاده از تکنیک ضربدر و منهاست.

با استفاده از این کتاب علاوه بر مطالعه و بازیابی اطلاعات به تقویت تکنیک‌های تست‌زنی نیز پرداخته می‌شود. ازطرفی پاسخ‌نامه‌ی تشریحی با توضیحات کامل در این کتاب با توجه به مدیریت زمان مطالعه‌ی درس‌های عمومی، کمکی دیگر به دانش‌آموزان در روند سرعت بخشیدن به مطالعه‌ی نکات و اشتباهات خود در تست‌ها است که بر جذابیت‌های این کتاب پربار افزوده است.

به دانش‌آموزان توصیه می‌کنم مطالعه‌ی این کتاب را در برنامه‌ی خود قرار دهند و در طول سال تحصیلی به صورت مداوم و برنامه‌ریزی‌شده از آزمون‌های این کتاب استفاده کنند تا بتوانند تا پایان اردیبهشت‌ماه بر تمام آزمون‌ها و سؤالات آن‌ها و نکات برگرفته از سؤالات که در اصل نکات مهم و برجسته‌ی کنکور 97 نیز خواهد بود تسلط یابند.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24