علیرضا جهانبخش ادامه دهنده راه رونالدو شد

جهانبخش که در حال حاضر در هلند بازی می‌کند و عنوان سومین لژیونر برتر قاره آسیا به عنوان چهره ایرانی با یک برند خارجی تولیدکننده‌ی محصولات بهداشتی همکاری خواهد کرد.

علیرضا جهانبخش ادامه دهنده راه رونالدو شد

به گزارش سرویس بازار ایسنا،‌ کریستیانو رونالدو از سال ۲۰۰۹ میلادی سفیر این برند در سراسر جهان بوده. به عنوان بخشی از استراتژی برند، این محصول بهداشتی سعی دارد که در کنار رونالدو به عنوان چهره جهانی خود، روابط خود را با مخاطبان هر کشور از طریق همکاری با چهره‌های محبوب ملی تحکیم کند. انتخاب جهانبخش به عنوان سفیر جدید این برند در ایران، با رای قاطع  مصرف‌کنندگان ایرانی در یک نظرسنجی عمومی صورت گرفته، چرا که آنان بر این باورند که شخصیت مبارزه‌طلب و تاثیرگذار این بازیکن، به خوبی با شخصیت شکست‌ناپذیر برند هم‌خوانی دارد.

جهانبخش در این خصوص اظهارکرد: «داشتن موی خوش حالت و بی‌نقص همواره برای من اهمیت زیادی داشته و من همیشه از کلییر استفاده می‌کنم چون نه تنها  با این شامپو نگرانی درباره شوره و پوست سرم ندارم، بلکه به من کمک می‌کند در هر حالتی، چه در زمین فوتبال و چه خارج از آن، موهایی بدون نقص داشته باشم و اعتماد به نفسم را حفظ کنم.»

جهانبخش اضافه کرد: « من همیشه می‌خواهم که بهترین انتخاب را داشته باشم و شامپوی مردانه شماره یک جهان، یکی از همان انتخاب‌هاست.»

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24