چرا پیراهن شماره 7 بارسلونا به کوتینیو نخواهد رسید؟

هافبک برزیلی بارسلونا شماره "هفت" را بر تن نخواهد کرد و با پیراهن "14" به میدان می‌رود.

چرا پیراهن شماره 7 بارسلونا به کوتینیو نخواهد رسید؟

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از موندو دپورتیوو، باشگاه بارسلونا پنج‌شنبه هفته‌ گذشته اعلام کرد یری مینا کارت ترانسفر خود را دریافت کرده است. بازیکن کلمبیایی با شماره "۲۴ " به میدان خواهد رفت. با این حال فیلیپ کوتینیو که زودتر از مینا با بارسلونا قرارداد امضا کرد، هنوز به صورت رسمی شماره‌ پیراهنش را اعلام نشده است.

بر اساس یک منبع آگاه، هافبک برزیلی شماره "۱۴" را بر تن خواهد کرد. این شماره متعلق به خاویر ماسچرانو است اما هافبک آرژانتینی پنج‌شنبه با هواداران در دیدار برابر ‌اسپانیول در کوپا دل ری خداحافظی خواهد کرد و سپس با هبی فورتون چین قرارداد امضا می‌کند.

دیگر بازیکنی که در فصل نقل‌ و انتقالات زمستانی آبی‌ اناری‌ها را ترک کرد آردا توران است. هافبک ترکیه‌ای که شماره هفت را بر تن می‌کرد به باشاک شهیر پیوست. یک هفته‌ گذشت و مالکی برای این شماره اعلام نشد.

با وجود این که گفته می‌شد کوتینیو این شماره را بر تن خواهد کرد اما این قضیه رد شد. شماره هفت برای آنتوان گریزمان رزرو شده است. مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید مدنظر آبی‌ اناری‌هاست. باشگاه  کاتالانی می‌خواهد بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه این بازیکن را جذب کند و این جا به جایی ۱۰۰ میلیون یورو برای آن‌ها هزینه در بر خواهد داشت. بارسا منتظر انتقال ماسچرانو است تا شماره "۱۴" را به صورت رسمی به کوتینیو بدهد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب