اسنپدراگون 670؛پردازنده‌ای که بین 660 و 845 قرار می‌گیرد

جدیدترین تراشه کوالکام از نظر سرعت و عملکرد بین دو تراشه‌ی اسنپدراگون 660 و 845 قرار می‌گیرد؛ البته هنوز اطلاعاتی از عملکرد پردازنده‌ی گرافیکی این چیپ‌‌ست منتشر نشده است.

اسنپدراگون 670؛پردازنده‌ای که بین 660 و 845 قرار می‌گیرد

جدیدترین تراشه کوالکام از نظر سرعت و عملکرد بین دو تراشه‌ی اسنپدراگون ۶۶۰ و ۸۴۵ قرار می‌گیرد؛ البته هنوز اطلاعاتی از عملکرد پردازنده‌ی گرافیکی این چیپ‌‌ست منتشر نشده است.

نتایج منتشرشده در گیک‌بنچ ۴ حاکی از آن هستند که جدیدترین چیپ‌ست اسنپدراگون موجود یعنی مدل ۶۷۰، همانند تراشه‌ی پرچم‌دار اسنپدراگون ۸۴۵ از هسته‌های ‌Kryo بهره می‌برد. البته هنوز هیچ‌گونه اطلاعات رسمی در این مورد از جانب کوالکام منتشر نشده است؛ از این رو انتشار کلیه جزئیات نظیر پردازنده ۱۰ نانومتری مورد تأیید قرار نمی‌گیرند.

عملکرد تراشه جدید در همان سطحی است که انتظار می‌رفت و بین چیپ‌ست اسنپدراگون ۶۶۰ (که احتمالا جایگزین این مدل می‌شود) و پرچم‌دار ۸۴۵ قرار می‌گیرد. البته این قیاس تنها در حوزه سرعت پردازنده صورت می‌گیرد که کمی افت سرعت نشان می‌دهد و هیچ اطلاعاتی از واحد پردازش گرافیکی ارائه نمی‌دهد. همچنین باید این نکته را در نظر داشت که تاکنون هیچ گوشی هوشمندی روانه بازار نشده است که به این چیپ‌ست‌ها مجهز باشد.

اسنپدراگون 670؛پردازنده‌ای که بین 660 و 845 قرار می‌گیرد


هنوز اطلاعاتی از نحوه عملکرد واحد پردازش گرافیکی جدیدترین تراشه کوالکام در دست نیست

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب