عینک هوشمند ووزیکس با دستیار صوتی الکسا عرضه می‌شود

آمازون الکسا را می‌توان در بازه‌ی وسیعی از انواع لوازم الکترونیکی جای داد. از جمله‌ی این لوازم، اسپیکرها، خودروها، گوشی‌ها، ساعت‌ها، روبات‌ها و یخچال‌ها هستند. حالا در آس

عینک هوشمند ووزیکس با دستیار صوتی الکسا عرضه می‌شود

شرکت آمریکایی ووزیکس از عینک هوشمند خود رونمایی کرد.

آمازون الکسا را می‌توان در بازه‌ی وسیعی از انواع لوازم الکترونیکی جای داد. از جمله‌ی این لوازم، اسپیکرها، خودروها، گوشی‌ها، ساعت‌ها، روبات‌ها و یخچال‌ها هستند. حالا دعینک هوشمند را نیز باید به این فهرست اضافه کرد.

ووزیکس (Vuzix)، شرکتی که سال‌ها است انواع عینک‌ هوشمند در سطح  گوگل گلس تولید می‌کند، جدیدترین نسخه‌ی عینک‌ هوشمند خود را طی روزهای آینده در لاس وگاس رونمایی خواهد کرد. این عینک به دستیار صوتی الکسا مجهز است. این موضوع را پل تراورس، مدیر اجرایی ووزیکس در مصاحبه‌ با بلومبرگ تأیید کرده است.

آمازون اخیرا استفاده از الکسا در ساعت‌ها و هدفون‌ها را بسیار ساده‌تر کرده است؛ بنابراین می‌توان انتظار داشت در آینده شاهد محصولات مجهز به الکسای بیشتری باشیم. Vuzix Blade نمونه‌ای از این محصولات است که به‌زودی معرفی خواهد شد.

ووزیکس بلید محصولی مشابه عینک‌ آفتابی است که اطلاعات مهم گوشی شما را در لنزهای خود بازتاب می‌دهد. این عینک به دوربین داخلی، میکروفن و تاچ‌پد نیز مجهز است. همچنین می‌توانید به کمک این عینک به تماس‌های تلفنی خود پاسخ دهید. ووزیکس بلید با گوشی‌های آیفون و اندروید سازگار است و اعلان‌های این گوشی‌ها را مقابل چشم شما به تصویر می‌کشد. این عینک با لنزهای طبی نیز سازگار است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب