یادگیری هدف من است

پس از هر آزمون با بررسی کارنامه و سؤال‌ها عملکردم را بررسی می‌کنم و برای هفته‌ی آینده برنامه‌ریزی می‌کنم تا بتوانم پیشرفت کنم.

یادگیری هدف من است

همیشه برای آزمون‌های روز جمعه هدف‌گذاری می‌کنم. هدف من از شرکت در آزمون‌های برنامه‌ای یادگیری است. این آزمون‌ها بهترین فرصت و تجربه هستند تا بتوانم خودم را برای آزمون تیزهوشان آماده کنم. در طول دو هفته با دقت و جدیت درس می‌خوانم. هر وقت بازیگوشی‌ام بیش‌تر می‌شود هدفم را به خودم یادآوری می‌کنم. هدف من موفقیت در آزمون روز جمعه است؛ پس باید تلاش کنم.

در جلسه‌ی آزمون با دقت تمام سؤالات را می‌خوانم. خوب می‌دانم که پاسخ به همه‌ی آن‌ها ممکن نخواهد بود؛ بنابراین فقط به سؤالاتی پاسخ می‌دهم که مطمئنم جواب درست را انتخاب کرده‌ام. باید سعی کنم امتیاز بیش‌تری ذخیره کنم؛ چون اگر به سؤالی اشتباه پاسخ دهم نمره‌ی منفی می‌گیرم. درواقع هر سه پاسخ اشتباه، یک پاسخ درست مرا از بین می‌برد؛ پس باید حسابی حواسم را جمع کنم.

پس از هر آزمون با بررسی کارنامه و سؤال‌ها عملکردم را بررسی می‌کنم و برای هفته‌ی آینده برنامه‌ریزی می‌کنم تا بتوانم پیشرفت کنم.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
ویژگی‌های فیزیکی مواد از فیزیک 1 دهم ریاضی
دهم رياضى     دبیر : امین خرمی