محل الصاق کارنامه

دفتر برنامه‌ریزی به روش قلم‌چی یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابزارهایی است که دانش‌آموزان در آزمون‌های کانون از آن استفاده می‌کنند.

محل الصاق کارنامه

دفتر برنامه‌ریزی به روش قلم‌چی یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابزارهایی است که دانش‌آموزان در آزمون‌های کانون از آن استفاده می‌کنند.

بخش‌های مختلفی در دفتر برنامه‌ریزی وجود دارد: ساعت مطالعه‌ی روزانه، تست زدن، خواب، تماشای تلویزیون، هدف‌گذاری کوتاه‌مدت، نکات مثبت، نکات منفی، هدف‌گذاری برای هفته‌ی آینده و محل الصاق کارنامه.

هر کدام از این بخش‌ها با توجه به ویژگی‌هایی که دارند در بازه‌های زمانی مختلف بر اساس ذوق و سلیقه‌ی دانش‌آموزان مورد توجه قرار می‌گیرند.

بخش محل الصاق کارنامه در دفتر برنامه‌ریزی شاید کم‌تر مورد توجه قرار بگیرد. بعد از دو هفته مطالعه، دانش‌آموزان در جلسه‌ی آزمون حاضر می‌شوند و پس از آزمون کارنامه‌ی خود را دریافت می‌کنند. اگر دانش‌آموزان کارنامه‌ی خود را به صورت حضوری دریافت کنند پس از مشاوره‌ی کارنامه توسط پشتیبان می‌توانند کارنامه‌ی خود را در بخش محل الصاق کارنامه نصب کنند و بر اساس کارنامه‌ی خود برای دو هفته‌ی آینده و آزمون بعدی برنامه‌ریزی کنند.

شاید بپرسید نصب کارنامه در محل الصاق کارنامه در دفتر برنامه‌ریزی چه مزایایی دارد.

در پاسخ به این سؤال به چند مورد از مزایای نصب کارنامه در دفتر برنامه‌ریزی اشاره می‌کنم:

1- در طول آزمون‌ها دانش‌آموزان همه‌ی کارنامه‌های خود را به طور مرتب و دسته‌بندی‌شده دارند و هر گاه نیاز شد می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

2- در آزمون‌های جمع‌بندی و ایستگاه‌های جبرانی با توجه به اطلاعات موجود در کارنامه‌های قبلی می‌توانند برای کار کردن روی نقاط قوت و ضعف خود بهتر برنامه‌ریزی کنند.

3- پشتیبان دانش‌آموز دسترسی بیش‌تر و راحت‌تری به کارنامه‌ی دانش‌آموز دارد و در مشاوره‌های بعدی می‌تواند با توجه به کارنامه‌ی او مشاوره‌ی بهتری با او داشته باشد.

4- اولیا و پیگیر آموزشی دانش‌آموزان دسترسی راحت‌تری به کارنامه‌ی فرزند خود دارند که کمک بزرگی در جهت همراهی بهتر آن‌ها در رابطه با درس خواندن می‌کند.

بخش محل الصاق کارنامه را در دفتر برنامه‌ریزی جدی بگیرید و باور داشته باشید که با یک تغییر کوچک در تکمیل دفتر برنامه‌ریزی نسبت به سال‌های گذشته می‌توانید از دفتر برنامه‌ریزی نتیجه‌ی بهتری بگیرید.

یادمان باشد که گاهی ساده‌های مهم را سخت نگیریم.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24